Sunline 170627 Mini DP-HDMI/VGA/DVI Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

K

üçük boyutu ile her zaman notebook çantanızda yer alacak ve gerektiği anlarda dev ekranlara istemiş olduğunuz görüntülerinizi yansıtmanızı sağlayacaktır. Full HD Çözünürlük sunan Sunline 170627 Mini Display Port-HDMI/VGA/DVI Dönüştürücü; Macbook, surface yada Minidisplay portuna sahip herhangi bir cihazdan HDMI, VGA yada DVI çıkış almaya imkan verir. Üç adet çıkış veren sunline Mini DisplayPort – HDMI&VGA&DVI Dönüştürücü istemiş olduğunuz bağlantıyı sağlamanıza yardımcı olur. Dilerseniz iş yerinde sunumunuzu projektöre yada izlemek istediğiniz filmi evinizde Tv’nize aktarabilirsiniz.

Üstün görüntü ve ses çıkışı desteği veren Sunline Mini DisplayPort – HDMI&VGA&DVI Dönüştürücü beklentilerinizi fazlası ile karşılayarak kısıtlamalarının önüne geçerek özgürlük sunar. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile Sunline Mini DisplayPort – HDMI&VGA&DVI Dönüştürücü’yü kullanmaya hemen başlayabilirsiniz, tek yapmanız gereken bilgisayarınıza bağlamak işte bu kadar kolay!

Hafif, Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Sorunsuz Kurulum

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Anti Korozyon

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uygulama

Macbook, surface yada mini displayportuna sahip herhangi bir cihazdan HDMI, VGA yada DVI çıkış almaya imkan verir.

Macbook Uyumlu

MacBook Pro, MacBook Pro, MacBook Air ve Mini DisplayPort ile iMac için uygundur. Ayrıca diğer MacMini DisplayPort ,Apple MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac mini, Mac Pro ile uyumludur.

Full HD 1080P

Çok telli saf bakır içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak Full HD1080P görüntü çıkışı desteği verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler