Sunline 170624A Mini Dp-HDMI 4K Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

M

ini DisplayPort v1.2 HDMI Dönüştürücü, yeni nesil mini DisplayPort kaynaklardaki görüntüleri HDMI sinyaline çeviren bir dönüştücü adaptördür. mini DP – HDMI Dönüştürücüyü sorunsuzca yeni nesil mini DisplayPort cihazlara bağlayıp 4K yada 1080p destekli HDMI girişli LCD, LED monitör ya da projeksiyon cihazınızdan görüntü alabilirsiniz. Yalnız şık tasarımlı bir cihaz değil aynı zamanda küçük boyutu ile dijital eğlence merkezleri, sunum ve -plantı odaları, konferans salonu, okullar, eğitim merkezleri gibi yerlerde mini DisplayPort harici görüntü uygulamaları için tümleşik, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır.

• Video format dönüşümü için tümleşik mini DisplayPort giriş ve HDMI çıkış bağlantısı
• 3Gbps’e kadar HDMI High Speed with Ethernet bağlantısını destekler.
• Mini DisplayPort v1.2 standardını destekler.
• HDCP v1.3 destekler.
• 4Kx2K’ya kadar HDMI çıkış çözünürlüğünü destekler.
• Çoklu Renk Formatlarını destekler : RGB 6/8/10/12 bpc (bit per component), YCbCr 4:4:4 ve YCbCr 4:2:2 8/10/12 bpc
• İçerik korumalı yayınlar için HDCP Alıcı Rx ve dataci Tx anahtarları destekler.
• Ses Giriş Formatları : 8 ch LPCM, Sıkıştırılmış Ses (AC-3, DTS) ve 24 bite kadar ses örneklemesi ve 192 kHz örnekleme oranı ile HBR Ses Formatı
• Ekstra beslemeye gerek yoktur.

Hafif, Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve extra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Anti Korozyon

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uygulama

Mini displayport çıkışı bulunan Macbook, Macbook Pro, Macbook Air bilgisayarınızı HDMI girişe sahip başka bir ekrana bağlamanızı sağlar.

Macbook Uyumlu

MacBook Pro, MacBook Pro, MacBook Air ve Mini DisplayPort ile iMac için uygundur. Ayrıca diğer MacMini DisplayPort ,Apple MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac mini, Mac Pro ile uyumludur;

4K Ultra HD

Video format dönüşümü için tümleşik mini displayport giriş ve HDMI çıkış bağlantısı ile 4Kx2K’ya kadar HDMI çıkış çözünürlüğünü destekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler