Sunline 170624 Mini DP-HDMI Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

M

ini displayport çıkışı bulunan Macbook, Macbook Pro, Macbook Air bilgisayarınızı HDMI girişe sahip başka bir ekrana bağlamanızı sağlar.
Full HD 1080p görüntü ve ses aktarımını birlikte sunar. Bu sayede Mac bilgisayarlarınızdaki masaüstünü, filmleri, videoları, web sayfalarını kayıpsız olarak monitörünüze aktararak farklı ekranda işlerinize devam edebilirsiniz.

Tak Çalıştır !…

Her hangi bir yazılıma ihtiyaç duymayan yapısı ile tek yapmanız gereken dönüştürücüyü takmak ve kullanmaktır. MacBook Pro, MacBook Pro, MacBook Air ve Mini DisplayPort ile iMac için uygundur. Ayrıca diğer MacMini DisplayPort ile bilgisayarlar; Apple MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac mini, Mac Pro ile uyumludur; Microsoft Surface Pro 4, Pro 3, Pro 2, Surfacebook (Windows RT için Surface DEĞİL); Lenovo ThinkPad X1 Carbon, X230 / X240s, L540, T540p, W540, Helix; Dell XPS 13/14/15/17, Latitude E7240 / E7440, Precision M3800; Alienware 14/17/18; Acer Aspire R7 / S7 / V5 / V7; Intel NUC; Asus Zenbook; HP Envy 14/17; Google Chromebook Pixel; Toshiba Satellite Pro S500, Tecra M11 / A11 ile uyumludur.

Hafif, Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve extra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Anti Korozyon

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uygulama

Mini displayport çıkışı bulunan Macbook, Macbook Pro, Macbook Air bilgisayarınızı HDMI girişe sahip başka bir ekrana bağlamanızı sağlar.

Macbook Uyumlu

MacBook Pro, MacBook Pro, MacBook Air ve Mini DisplayPort ile iMac için uygundur. Ayrıca diğer MacMini DisplayPort ,Apple MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac mini, Mac Pro ile uyumludur.

Full HD 1080P

DTS Digital, Dolby Digital (DTS-HD ve Dolby True HD dahil) gibi sıkıştırılmış ses desteği ile 1080p, 1920 X 1200 azaltılmış boş video çözünürlüğüne kadar destekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler