Sunline 170606 Mini AV-HDMI Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

S

unline Mini AV-HDMI Dönüştürücü ile Kompozit (RCA) çıkışlı cihazlarınızı rahatlıkla HDMI girişli cihazlarınıza bağlayarak hem ses hem de görüntü elde edebilirsiniz.

Ayar Gerektirmeyen Tak Çalıştır Kullanım
Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile sunline Mini AV-HDMI Dönüştürücü’yü kullanmaya hemen başlayabilirsiniz, tek yapmanız gereken Kompozit (RCA) çıkışlı cihazınıza bağlamak işte bu kadar kolay! PAL desteği, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL / M, PAL / N standart TV format girişi.HDMI 1080p veya 720p çıkışı destekler.

Tak Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve extra bir ayar gerektirmeyen Tak-Çalıştır kullanımı mevcuttur.

Taşınabilir Boyutlar...

Küçük boyutları sayesinde dilediğiniz zaman her tür çantaya ve bölmeye sığabilir böylece daima yanınızda bulundurabilirsiniz.

AV Çıkış Portu

AV Rca çıkış portuna sahip tüm cihazlarınızdan HDMI görüntü çıkışı için kullanılır.

Ses Ve Görüntü Aktarımı

Kompozit (RCA) çıkışlı cihazlarınızı rahatlıkla HDMI girişli cihazlarınıza bağlayarak hem ses hem de görüntü elde edebilirsiniz.

Anti Korozyon

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

HDMI Giriş Portu

HDMI giriş portuna sahip tüm cihazlarınıza AV Rca Çıkış portuna sahip cihazlarınızdan görüntü aktarımı için kullanılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler