Sunline 170604 HDMI Mini-VGA Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

H

DMI Mini -VGA Dijital – Analog Monitör Çevirici Dönüştürücü
Dijital-Analog Sinyal Dönüştürücü ile Mini HDMI çıkışa sahip PS3, Xbox gibi oyun konsolları, FullHD medya oynatıcıları ve kameraları VGA monitöre bağlayabileceksiniz. Süper ergonomik tak çalıştır yapısı ile kullanım kolaylığı sağlayan Sunline Dijital – Analog Sinyal Dönüştürücü sayesinde VGA monitörünüzde HDMI keyfini yaşayacaksınız.

Ayar Gerektirmeyen Tak Çalıştır Kullanım
Sunline Mini HDMI-VGA Dönüştürücü
nün kullanımı çok kolay, herhangi bir yazılıma ve harici bir güç bağlantısına ihtiyaç duymayan yapıdadır. Bir ucunu Mini HDMI kaynağına bağlayın, diğer tarafta VGA görüntü bağlantısını yapın. Otomatik olarak sinyal dijitalden analoğa dönüşür, size de VGA monitör veya projeksiyonda HDMI çıkışlı cihaz kullanmanın keyfi sürmek kalır.

Hafif Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Uzun Ömür

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve altın kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uygulama

Mini HDMI çıkışa sahip cihazlarınızı, PS3, Xbox gibi oyun konsolları, FullHD medya oynatıcıları ve kameraları VGA monitöre bağlayabileceksiniz.

Full HD 1080P

Üstün 1080P görüntü çıkışı desteği veren Sunline HDMI Mini-VGA Dönüştürücü, çok daha iyi HD görsel deneyim senkronizasyonunu destekleyen yapısıyla beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Mükemmel Performans

Çok telli saf bakır içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün görüntü çıkışı desteği verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler