Sunline 005 İPhone Lightning Kulaklık Jakı Adaptörü

Ürün Açıklaması

i

Phone Lightning Kulaklık Jakı Adaptörü ile aynı anda hem telefonunuzu şarj edebilir hem de müzik dinleyebilir, veri aktarımı yapabilirsiniz.

Sunline 005 İPhone Lightning Kulaklık Jakı Adaptörü, şarj hızını ve müzik kalitesini düşürmez, küçük boyutu ile kolay taşıyıp kullanabilirsiniz.Tasarımında kullanılan kaliteli malzemesi ile uzun ömürlü kullanım sağlar.

005 İPhone Lightning Kulaklık Jakı Adaptörü şık bir tasarımı ve uyumlu renklere sahiptir. Şarkı dinlemeyi ve aynı anda şarj etmeyi destekler ancak sesle aramayı desteklememektedir. 3.5 mm giriş portu veri transferine olanak sağlar.

Mükemmel Performans

Bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün ses çıkışı ve şarj için transfer desteği verir

Kompakt ve şık

Zarif dizaynı ve minik boyutlarıyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan boyutları sayesinde kolayca yanınızda taşıyıp kullanabilirsiniz

Uyumluluk

en son IOS 12 sistemi ve üst sürümleri desteklemektedir

Fonksiyon

Aynı anda hem telefonunuzu şarj edebilir hem de müzik dinleyebilir, veri aktarımı yapabilirsiniz.

Tasarım

Oksitlenmeye karşı kumlama işlemi yapılmış alüminyum alaşımlı gövdeye sahip.Tasarımında kullanılan kaliteli malzemesi ile uzun ömürlü kullanım sağlar.

Tak Çalıştır

Adaptörünüzü cihazınızda her hangi bir ek kuruluma gerek kalmadan cihazınızın yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler