Sunline 004K İPhone Lightning 3.5 mm Ses Kulaklık Adaptörü Şarj Adaptörü

Ürün Açıklaması

A

pple iPhone Lightning + 3.5 mm Stereo Dönüştürücü Çoklayıcı Adaptör ile iPhone cihazınızda dilediğiniz kulaklığı kullanarak müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Bu adaptör arama işlevini ve müzik kontrolünü desteklemez. Cihazınızın güvenliğini korumak için lütfen iPhone orijinal USB güç adaptörünü veya 2A içindeki sabit harici batarya çıkış akımını kullanın.

iPhone 7 ve üzerinde tüm iPhone modelleri, İOS12 ile uyumlu 3.5 mm stereo kulaklık jak adaptörü ve lightning şarj portu çoklayıcı 2’si 1 arada adaptör kablo ile aynı anda eş zamanlı şarjı ve ses çıkışını destekler, böylece şarj ederken müziğin keyfini çıkarabilirsiniz! Çevre dostu TPE kablosuna sahiptir. Apple iPhone Lightning + 3.5mm Stereo Dönüştürücü Çoklayıcı Adaptör sağlam alüminyum gövdeden yapılmıştır ve ekstra güçlendirilmiş kablo bağlantı noktaları uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Mini ve taşınabilir basit tasarımı sayesinde, bu lightning adaptörünü çantanızda veya cebinizde dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Uyumluluk

3 .5 mm stereo kulaklık jak adaptörü ve lightning şarj portu çoklayıcı 2’si 1 arada adaptör iPhone 7 ve üzerinde tüm iPhone modelleri, İOS12 ile uyumludur

Kompakt ve Şık

Zarif dizaynı ve minik boyutlarıyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan iPhone Lightning Ses Kulaklık Adaptörü Şarj Adaptör’ünü her yere götürebilirsiniz

Uzun Kullanım Ömrü

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam Aliminyum gövde sayesinde Uzun kullanım ömrüne sahiptir

Fonksiyonel

lightning şarj portu çoklayıcı 2’si 1 arada adaptör kablo ile aynı anda eş zamanlı şarjı ve ses çıkışını destekler, böylece şarj ederken müziğin keyfini çıkarabilirsiniz!

Mükemmel Performans

Sunline 004K son teknoloji chip içeriğine sahip adaptör dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün ses çıkışı ve Şarj transfer desteği verir

Tak Çalıştır

Her hangi bir ek kuruluma gerek kalmadan cihazınızın Lightning yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler