Sunline 20W Silikon Tabancası

Ürün Açıklaması

H

ızlı ve maksimum performans için son teknoloji ile tasarlanan Sunline Silikon Tabancaları ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı. Sunline 20 W Silikon Tabancası elektrik, elektronik, kozmetik, el sanatları, inşaat, mobilya, tekstil gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. İçerisinde yer alan PTC seramik ısıtıcı sayesinde, elektriği iki plakaya temas ederek alır ve tabancanın ne kadar ısınması gerektiğini belirleyerek 2 dakika içinde yeterli ısıya ulaşabilir.

Konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliği bulunan silikon tabancasının üzerindeki on/off anahtarı da enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar. Çalışmaya ara verdiğinizde gövdeye monteli bekleme standı sayesinde tabancayı güvenle masaya bırakabilirsiniz. Darbeye dayanıklı malzeme ile üretilen silikon tabancası uzun süre kullanılabilir.

Dilerseniz bir sehpanın camını sabitleyebilir, dolapların kapağına sesi kesmesi için mercimek büyüklüğünde sıkabilir veya elektronik devre kartlarını izole edebilirsiniz. Ahşap, metal, plastik (PVC vs.) maddeler üzerinde kullanılabilir. Kaymaz, yapışkan, iz bırakmaz, koku yapmaz. Bazı aletlerin devrelerinde elektriği yalıtmak için veya küçük cam sigortalarını korumakta; kumaş, deri, sentetik maddeler, karton, gevşek halıları, çerçeveleri sabitlemede; kablo sabitlemede; hediyelik ve süs eşya yapımında; maket ve oyuncak imalatı yapma çiçek gibi birçok alanda ev ve iş yerlerinde kullanıma uygundur.

PTC Seramik Isıtıcı

Elektriği iki plakaya temas ederek almakta ve tabancanın ne kadar ısınması gerektiğini belirleyerek 2 dk içerisinde yeterli ısıya ulaşmaktadır.

On/Off

Enerji tasarrufu ve güvenlik için On/Off düğmesine sahiptir.

Uzun Kullanım Ömrü

Tasarımındaki darbeye dayanıklı malzeme sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Dahili Bekleme Standı

Çalışmalarınıza ara verdiğinizde ilave desteğe gerek kalmadan gövdeye monteli bekleme standı sayesinde çevre ve ürün güvenliğini sağlar.

Mükemmel Kavrama

Konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliği sunar.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler