Sunline 60W Silikon Tabancası

Ürün Açıklaması

S

unline TB703 Silikon Tabancası 60W, üretim sürecinde kullanılan son teknoloji PTC Seramik ısıtıcı ile 2 dakika gibi kısa sürede ihtiyacınız olan ısıya ulaşabilmektedir.

Sıcak silikon tabancasının ısısının istikrarlı yapısı verimli çalışmanızı sağlar. Üzerindeki on/off anahtarı da çalışmanız sırasında enerji tasarrufu ve güvenlik sunar. Darbeye dayanıklı malzeme ile üretilen Sunline TB703 Silikon Tabancası 60W, uzun ömürlüdür. Dahili bekleme standı ile çevre güvenliğini sağlayan Sıcak Silikon Tabancası, konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliği ile tasarlanmıştır.

Elektrik ve elektronik başta olmak üzere hobi çalışmaları, el sanatları, inşaat, mobilya, tekstil gibi çeşitli sektörlerde kullanılan silikon tabancası ile yapacaklarınız sizin hayallerinizle sınırlı. Ev ve iş yeri kullanımına uygun tabanca ile ahşap, metal, plastik, PVC gibi maddeler üzerinde çalışabilirsiniz. Cihaz; kaymaz, yapışkan, iz bırakmaz, koku yapmaz.

PTC Seramik Isıtıcı

Elektriği iki plakaya temas ederek almakta ve tabancanın ne kadar ısınması gerektiğini belirleyerek 2 dakika içerisinde yeterli ısıya ulaşabilmektedir.

On&Off

Enerji tasarrufu ve güvenlik için açma/kapama düğmesine sahiptir.

Uzun Ömürlü Kullanım

Tasarımındaki darbeye dayanıklı malzeme sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Dahili Bekleme Standı

Çalışmalarınıza ara verdiğinizde ilave desteğe gerek kalmadan gövdeye monteli bekleme standı sayesinde çevre ve ürün güvenliği sağlar

Mükemmel Kavrama

Konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliğine sahiptir.

Hız ve Performans

Hız ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler