Sunline 60/100W Silikon Tabancası

Ürün Açıklaması

E

v ve iş yeri kullanımına uygun olarak tasarlanan Sunline TB706 Silikon Tabancası 60W/100W; elektrik ve elektronik başta olmak üzere el sanatları, inşaat, mobilya, tekstil gibi çeşitli sektörlerde tercih edilmektedir. Ahşap, metal, plastik (PVC vs) maddeler üzerinde çalışabilirsiniz. Tasarımı sayesinde kaymaz, yapışkan, iz bırakmaz, koku yapmaz. Sıcak silikon tabancası ile sehpanın üstündeki camı sabitleyebilir; dolap kapaklarının sesini kesmek için sıkabilir; gevşek kabloları, çerçeveleri sabitleyebilir veya elektronik devre kartlarını izole edebilirsiniz.

Kullanacağınız projeye göre Sunline 60/100W Silikon Tabancası gücü 60 watt veya 100 watt olarak ayarlanabilir. Üretim aşamasında kullanılan PTC Seramik Isıtıcı yardımıyla 2 dakika gibi kısa sürede yeterli ısıya ulaşır.

Kullanılan ısı istikrarlı bir yapıda olması nedeniyle işinize hız katar. Sunline 60/100 W Silikon Tabancası, silikon çıkışının akıcı ve hızlı olmasını sağlayan bakır uca sahiptir. Dahili bekleme standı ile çalışma ortamınızın güvenliğini sağlayan tabanca, konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliğini ön planda tutacak şekilde üretilmiştir. Üzerindeki açma/kapama düğmesi ile kullanıcılara enerji tasarrufu ve güvenlik sunar. Sunline Sıcak Silikon Tabancası, darbeye dayanıklı malzeme ile üretilmiştir ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

PTC Seramik Isıtıcı

Elektriğin iki plakaya temas ederek almakta ve tabancanın ne kadar ısınması gerektiğini belirler. 2 dakika içerisinde yeterli ısıya ulaşmaktadır.

Ayarlanabilir Güç

Farklı kullanımlar için güç ayarlama anahtarına sahiptir.

Uzun Ömürlü Kullanım

Tasarımındaki dayanıklı malzeme sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Dahili Bekleme Standı

Çalışmalarınıza ara verdiğinizde ek bir desteğe gerek kalmadan gövdeye monteli bekleme standı sayesinde çevrenin ve ürünün güvenliğini sağlar.

Mükemmel Kavrama

Konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliğine sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler