Sunline 40W Silikon Tabancası

Ürün Açıklaması

S

ilikon çıkışının daha kolay ve akıcı olmasını sağlayan bakır uca sahip Sunline silikon tabancaları, üretim sürecinde kullanılan PTC Seramik Isıtıcı sayesinde hızlı ısınma özelliğine sahiptir. 40 watt’lık tabanca 2 dakika gibi kısa bir sürede yeterli ısıya ulaşılır ve ısı istikrarlı bir yapıdadır.

Darbeye dayanıklı malzeme ile üretilen silikon tabancası uzun ömürlüdür. Dahili bekleme standı ile çevre güvenliğini sağlayan Sunline 40 W Silikon Tabancası, konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliğini ön planda tutan tasarıma sahip. Üzerindeki açma kapama düğmesiyle enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar.

Elektrik ve elektronik başta olmak üzere kozmetik, el sanatları, inşaat, mobilya, tekstil gibi çeşitli sektörlerde kullanılan silikon tabancası ile pek çok şey yapmak mümkün. Ahşap, metal, plastik (PVC vs) maddeler üzerinde kullanabilirsiniz. Sehpanın üstündeki camı sabitlemekten dolap kapaklarındaki sesi azaltmaya; kumaş, deri, sentetik maddeler, karton, gevşek halıları, çerçeveleri, kabloları sabitlemekten elektronik devre kartlarını izole etmeye kadar kullanılabilir. Kaymaz, yapışkan, iz bırakmaz, koku yapmaz.

On/Off

Enerji tasarrufu ve güvenlik için On/Off anahtarına sahiptir.

Uzun Kullanım Ömrü

Tasarımındaki darbeye dayanıklı malzeme sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

PTC Seramik Isıtıcı

Elektriği iki plakaya temas ederek almakta ve tabancanın ne kadar ısınması gerektiğini belirleyerek 2 dakika içerisinde yeterli ısıya ulaşabilmektedir.

Mükemmel Kavrama

Konfor ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliğine sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı. Yeterli ısıya ulaşmak için sadece 2 dakika yeterlidir.

Dahili Bekleme Standı

Çalışmalarınıza ara verdiğinizde ilave desteğe gerek kalmadan gövdeye monteli bekleme standı sayesinde çevre ve ürün güvenliğini sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler