Sunline 8093 Masa Üstü Led Işıklı Büyüteç

Ürün Açıklaması

C

ıplak gözle görülmesi zor nesneleri incelerken, göz yoran küçük detaylarla uğraşırken en büyük yardımcınız kuvvetli LED ışıklı Sunline Masa Üstü Büyüteç olacak. Son teknoloji ürünü 40 adet DIP LED aydınlatma sayesinde daha keskin ve net bir görüş elde edebilirsiniz. Tasarımındaki 3 +12 diopter ve 10.16cm cam lensi sayesinde 8093 Led Büyüteç ile ince işlerde rahat bir görüş imkanı bulabileceksiniz. Akrobat kol sayesinde ise istediğiniz görüş açısına göre büyütecin pozisyonunu ayarlayabilirsiniz. Gövdesine entegre standı ile masa üstü kullanılan büyüteci kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağını kapatabilirsiniz.

Masa Üstü Büyüteç, elektronik devrelerin tamirat, onarım, bakım ve imalatı ile cilt bakımında, altın gümüş gibi değerli maden imalathanelerinde, ziraat mühendisliğinde, metal işçiliğinde, metalurjide ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Ergonomi

Gövdesiyle entegre stant ile masaya üzerinde kolaylıkla kullanılabilir.

LED Aydınlatma

Üzerindeki dahili 40 adet DIP LED aydınlatma sayesinde daha keskin görüş elde edilir.

Koruma

Büyüteci kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.

3 + 12 Diopter

Tasarımındaki 3 +12 diopter ve 10.16 cm cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Akrobat

Akrobat kol sayesinde istenilen görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlanabilir.

Uygulama Alanları

Sağlık, cilt bakımı, kuyumculuk, elektronik, tıp, ziraat, metalurji gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler