Sunline SL-65010 Kafa Büyüteci

Ürün Açıklaması

S

unline Kafa Büyüteci, tasarımındaki sürme oluk sayesinde lokalize olabilen lens ve lens açı ayarlama özelliği çalışmalarınızdaki verimi artırır. Ayrıca, büyütecin çalışma alanını aydınlatan LED’lerin açısını da ayarlayabilirsiniz. 3 farklı boyuttaki lens monokuler kullanım ve değiştirilebilir 5 farklı ölçüde dürbün lens kullanımı 20 kata kadar büyütme sağlayarak detaylı işlemleri kolaylaştırır. Sunline SL 65010 Kafa Büyüteci; esnek kafa bandı sayesinde de son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Başa takılan ışıklı büyüteçler; elektronikte işleme, saat tamiri, mücevherlerin incelemesi, bahçe bakımı, montaj ve onarım, kitap inceleme, çizim, el sanatları, tekstil, yapay çiçek yapımı ve balıkçılık gibi sektörlerde çalışanların işini kolaylaştırır.

Aydınlatma

Ayarlanabilir açılı son teknoloji LED aydınlatmaya sahiptir.

Ergonomi

Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde konforlu ve rahat bir kullanım sunar.

Ayarlanabilir Lens

Tasarımındaki sürme oluk sayesinde lokalize olabilen lens ve lens açı ayarlama özelliğine sahiptir.

Monoküler Lens

3 adet farklı boyutlarda lens ile monoküler kullanım sunar.

Binoküler Lens

Değiştirilebilir 5 farklı ölçülerde dürbün lens kullanım seçeneğine sahiptir.

Uygulama Alanları

Elektronik, çizim, el sanatları, tekstil, yapay çiçek, saat tamiri, mücevher, antika sektörü gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler