Sunline SL-61024 Kafa Büyüteci

Ürün Açıklaması

B

aşa takılan ışıklı büyüteçler; elektronik sektörü başta olmak üzere işleme, montaj ve onarım, el sanatları, tekstil, yapay çiçek yapımı, saat tamiri, kitap inceleme, çizim, mücevherlerin incelemesi, bahçe bakımı, balıkçılık gibi sayısız sektörde tercih edilmektedir.

Sunline SL-61024 Kafa Büyüteci, çalıştığınız projeyi daha iyi aydınlatabilmeniz için açısını ayarlanabileceğiniz, yüksek kalitedeki 2 LED ile tasarlanmıştır. Böylece ince detaylarda rahat çalışabilirsiniz. Buna ek olarak 1,5X- 3X- 8,5X-10X diopter lens seçenekleri ile de çalışmanızı kolaylaştırarak verimli hale gelir.

Monoküler kullanım sunan ürün tasarımı sayesinde gözlüğünüzü de kullanabilirsiniz. Sunline Kafa Tipi Büyüteç, üzerindeki ayarlanabilir tek parça kafa bandı ile de son derece ergonomik bir kullanım sunar. Darbeye dayanıklılık sağlayan akrilik ABS de kafa büyütecinin daha uzun süreli kullanımını sağlar.

Ergonomi

Ayarlanabilir yekpare kafa bandı sayesinde konforlu ve rahat bir kullanım sunar.

Monokuler Lens

Monoküler kullanım sunan bu ürün tasarım sayesinde gözlükle dahi kullanılabilmektedir.

Diopter

1,5X- 3X- 8,5X-10X diopter lens seçenekleriyle çalışmanızı kolay ve verimli kılar.

Aydınlatma

Portatif ayarlanabilir açılı son teknoloji ürünü çift LED aydınlatma sistemine sahiptir.

Dayanıklılık

Üretim sürecinde darbelere dayanıklılık için akrilik ABS kullanıldı.

Uygulama Alanları

Elektronik, çizim, el sanatları, tekstil, yapay çiçek, saat tamiri, mücevher, antika sektörü gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler