Sunline SL-61051 Standlı El Büyüteci

Ürün Açıklaması

E

l tipi büyüteçler, elektronik montaj ve onarım, kitap incelemesi, el sanatları, tekstil, yapay çiçek yapımı, saat tamiri, mücevherlerin incelemesi, çizim, bahçe bakımı, balıkçılık gibi sayısız sektörde çalışanlar tarafından tercih edilmektedir.

El büyüteçleri kategorisinde yer alan SL-61051 Standlı El Büyüteci, tasarımındaki hareketli stant ile masa üstü sabit kullanım gerektiren çalışmalarınızda size ergonomik kullanım sağlar. SL-61051 modüler yapısı ile çalışmalarınızda konfor ve rahatlık sunar.

Sunline Standlı El Büyüteci; akrilik ABS lens ile 2X diopter ve 3X diopter olmak üzere diopter lens alternatifleriyle net bir görüş ve verimli çalışma imkanı yaratır. Darbelere dayanıklı olarak üretilen el merceği uzun kullanım ömrüyle en önemli yardımcılarınızdan biri olacak.

Konfor

Modüler yapısıyla size olağanüstü konfor ve rahatlık sunar.

Lens

Tasarımındaki akrilik ABS lens sayesinde rahat berrak bir görüş imkanı sunar.

Uzun Ömürlü Kullanım

Darbeye dayanıklı olarak tasarlanarak uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

Ergonomi

Tasarımındaki hareketli stant ile masa üstü sabit kullanımlarda harika kullanım ergonomisi sağlar.

Diopter

2x diopter, 3x diopter olarak iki tip alternatifine sahiptir.

Uygulama Alanları

Elektronik montajı, tamiri, inceleme, çizim, el sanatları, tekstil ve yapay çiçek yapımı gibi çeşitli sektörlerde kullanım alanına sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler