Sunline SL-61043 El Büyüteci

Ürün Açıklaması

K

avisli yapıya sahip tutma koluyla rahatlık ve konfor sunan Sunline SL-61043 El Büyüteci çalışma alanını net olarak aydınlatması için son teknoloji ürünü çift LED ile tasarlanmıştır. SL-61043; tasarımındaki akrilik ABS lens ile 3, 5X diopter ve 8X diopter olmak üzere farklı lens seçenekleriyle net bir görüş ve verimli çalışma imkanı sunar. Darbelere dayanıklı olarak üretilen el merceğini uzun süreyle kullanabilirsiniz.

El tipi büyüteçler, elektronikte işleme, montaj ve onarım, kitap inceleme, çizim, el sanatları, tekstil, yapay çiçek yapımı, saat tamiri, mücevherlerin incelemesi, bahçe bakımı, balıkçılık gibi sayısız sektörde çalışanlar tarafından tercih edilmektedir.

Ergonomi

Kavisli yapısıyla el kullanımında konfor ve rahatlık sunmaktadır.

Aydınlatma

Son teknoloji ürünü çift LED ile donatıldı.

Uzun Ömürlü

Darbelere dayanıklı tasarımıyla uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Lens

Tasarımındaki akrilik ABS lens sayesinde rahat ve berrak bir görüş imkanı sunar.

Diopter

3,5X diopter ve 8X diopter olmak üzere 2 tip alternatif sahiptir.

Uygulama Alanları

Elektronik montaj ve onarımlarında, inceleme, çizim, el sanatları, tekstil, yapay çiçek tasarımı gibi pek çok alanda tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler