Sunline SL-19 1000X Dijital Mikroskop

Ürün Açıklaması

S

unline Dijital Mikroskop; LCD 3 TFT panelle çalışırken görmekte zorlandığınız küçük nesneleri, 250x optik ve 4x dijital zoom sayesinde 1000 kata kadar büyütebilme özelliğiyle son derece detaylı olarak işlemleri yapmanızı sağlar. İlave ekrana ihtiyaç duymayacağınız kompakt tasarımı ile ergonomik kullanım sunar. İnce zarif bir tasarımı olan mikroskop rahatça taşınabilir.

800 mAh şarj edilebilir li-ion pil, tam şarj ile 3.5-4 saat özgürce çalışma süresine sahiptir. Yüksek teknoloji ürünü yazılımı sayesinde ölçümleme yapabilme özelliği de olan Sunline SL-19 1000X Dijital Mikroskop, Rca bağlantı çıkışı sayesinde TV bağlantı avantajına da sahiptir.

PCB kartlarda endüstriyel hassas üretim, kontrol ve tamir aşamalarında kullanılan dijital mikroskop; tekstil, baskı, eğitim ve kuyumculuk sektörlerinde, sağlık alanında, saç ve cilt muayenesinde ve mikro biyolojik gözlemde kullanım alanına sahiptir.

Ölçümleme

Yüksek teknoloji ürün yazılımı sayesinde ölçümleme yapabilme özelliğine sahiptir.

Tasarım

Boyutları rahat taşınabilmesi için İnce ve zarif tasarlandı.

TV Bağlantısı

RCA bağlantı çıkışı sayesinde TV bağlantı avantajı

Şarj Edilebilir Pil

Şarj edilebilir lityum pilleri sayesinde ortalama 250 dakika çalışma performansına sahiptir.

1000X

Optik ve dijital zoom sayesinde 1000 kata kadar büyütme

LCD Ekran

Mükemmel 3,5 İnç dahili TFT LCD ekran çözünürlüğüne sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler