Sunline S-07 500X USB Dijital Mikroskop

Ürün Açıklaması

D

ijital mikroskop, taşıdığı özellikleriyle başta elektrik elektronik olmak üzere küçük nesneler ve ince detaylar ile çalışmayı kolaylaştırır. Bilgisayarınızın USB girişine bağlantı yaparak kullanabileceğiniz Sunline S-07 500X USB Dijital Mikroskop, çıplak gözle göremeyeceğiniz nesneleri, dijital zoom ile 500 kata kadar büyütebilir. Son teknoloji ürünü dahili 8 adet LED ışık ise büyütülmüş görüntülerin net ve parlak olmasını sağlar.

Kompakt tasarımlı Sunline Dijital Mikroskop ile dilediğiniz kadar yüksek çözünürlükte video ve fotoğraf çekerek kaydedebilirsiniz. Mikroskop, Windows XP, Vista, Win 7 ile uyumlu çalışır. Ayarlanabilir yüksekliğe sahip standıyla ergonomik kullanım sunan USB mikroskop kolaylıkla taşıyabileceğiniz kadar hafiftir.

PCB kartlarda endüstriyel hassas üretim, kontrol ve tamir aşamalarında kullanılan mikroskop; tekstil ve baskı sektöründe, eğitim sektöründe, sağlık alanında saç ve cilt muayenesinde, mikro biyolojik gözlemlerde ve kuyumculuk sektöründe tercih sebebidir.

500X

Nesneleri dijital zoom ile 500 kata kadar büyütme

Video & Fotoğraf

Yüksek çözünürlükte video ve dilediğiniz kadar fotoğraf kaydı yapabilme olanağı sunar.

Software

Windows XP, Vista, Win 7 32 bit ve 64 bit.

USB & PC Bağlantısı

USB bağlantı arayüzü sayesinde PC bağlantısı

Aydınlatma

Büyütülmüş görüntülerin net ve parlak olmasını sağlamak için dahili 8 adet son teknoloji ürünü LED ışığa sahiptir.

Modüler Stand

Ayarlanabilir yüksekliğe sahip standı ile kullanımı son derece ergonomiktir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Varmı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler