Sunline 88066D2-4SP 8X Ayaklı Büyüteç

Ürün Açıklaması

S

on derece kolay kullanıma sahip Sunline 88066D2-4SP 8X Ayaklı Büyüteç ile 8 diopter 12.7 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkanı bulabileceksiniz. Üzerindeki dahili floresan daha keskin görüş sağlayarak çalışmanızı kolaylaştırır. Lup büyüteç aydınlatma sistemi floresanı 220V elektrik ile çalışır.

Sunline Ayaklı Büyüteç Akrobat kolları sayesinde istediğiniz görüş açısına göre ayarlanabilir. 360° hareket kabiliyetli mobil zemin stant istediğiniz yerde konforlu ve rahat kullanım imkanı yaratır. Ayrıca, akrobat büyüteçler mengeneli bağlantı aparatı ile masaya da bağlanarak sabitlenir. Ayaklı büyüteç kullanılmadığı zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı kapatılarak güvenle saklanabilir.

Stantlı mercek, elektronik devrelerin tamirat, onarım, bakım ve imalatının yanı sıra güzellik salonlarında cilt bakım uygulamalarında kullanılmaktadır. Altın gümüş gibi değerli maden imalatlarında, ziraat mühendisliğinde, metal işçiliği ve metalurji gibi çok sayıda sektörde Sunline büyüteçler kullanılmaktadır.

Ergonomi

360° C hareket kabiliyetli mobil zemin stand ile konforlu ve rahat kullanım sunar.

Aydınlatma

Üzerindeki dahili floresan aydınlatma sayesinde daha keskin görüş elde edilir.

Güvenlik

Büyüteci kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.

8 Diopter Lens

Tasarımındaki 8 diopter ve 12.7 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Akrobat

Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlanabilir.

Uygulama Alanları

Sağlık, cilt bakımı, kuyumculuk, elektronik, tıp, ziraat, metalurji gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler