Bakon BK863 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu

Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. Her iki modülün de ayrı güç anahtarları vardır ve bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilir.
Son derece sessiz çalışan Bakon BK863 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık geniş HD  LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon BK863 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarı ve hava hacmi ayarlarını kaydetme özelliğine sahiptir. Sıklıkta kullanılan sıcaklıkla bağlantılı farklı değerlerdeki sıcaklık verilerini, tek tuş ile, sık ayarlara 3 farklı sıcaklık değer seçeneği olarak  kaydedebilir bu sayede yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar. Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.
 
Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.
Bakon BK863 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
 
Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK863 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya ulaşması yalnızca 20 saniye sürer. 
Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler. Son teknoloji ürünü Kablosuz iletişim özelliği sayesinde Otomasyon ekipmanı ile çevrimiçi etkileşim kurabilir ve bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini “RS485” veya “IO seviyesi sinyali” destekleyebilir.
Kullanıcılar sıcaklık ayarı, gerçek zamanlı sıcaklık, hata analizi, uyku durumu gibi lehim istasyonunun durumunu network aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini “RS485” veya “IO seviyesi sinyali” destekleyebilir.
 
Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki size sunacağı performans ve teknolojisi ile en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

[1] Adet BK863 Ana Ünite

[1] Adet BK 863 Sıcak Hava Kol                

[1] Adet U Tip Sıcak Hava Kol Standı

[1] Set Nozul

[1] Adet BK 906 Lehim Kolu

[1] Adet Lehim Kol Standı

[1] Adet 220V Güç Kablosu

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

Marka 
Bakon
Model 
BK863     
Ürün Kodu
12.02.08.63
Güç Tüketimi 
1000W 
Sıcak Hava Havya Sıcaklık Aralığı 
100 ℃-500 ℃
Lehimleme Havya Gücü 
90W
Lehimleme Havya Sıcaklık Aralığı 
100℃-480 ℃       
Hava Hacmi Aralığı/Maksimum Hava Hacmi 
1-120/250L/dk
Çalışma Ortam Isısı
0~40 ℃/32~104 ℉
Depolama Ortam Sıcaklığı
-20~80/-4~176 ℉/35%~60%      
Ekran Tipi
HD LCD Ekran         
Fan Tipi
Fırçasız Vortex Fanı
Sıcaklık Kalibrasyonu
Dijital Kalibrasyon 
Sıcaklık Kontrol Metodu 
Mikrobilgisayar P.I.D. Sıcaklık Kontrolü
I/O Kontrol Sistemi Bağlantısı
Uyku Sinyali/Alarm Çıkışı /Sıcaklık “Tamam” Sinyali        
Hızlı Ayarlar 
CH1 / CH2 / CH3
RS485  Kontrol Sistemi Arayüzü 
✓ 
Programlanabilir Uyku 
✓                        
Fan Arıza Uyarısı
✓ 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
✓ 
Düşük Sıcaklık/Yüksek Sıcaklık Uyarısı
✓ 
Isıtma Rezistans/Sensor/Arıza Koruma
✓  
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV          
Topraklama Direnci 
≤2Ω
Lehimleme Kol Modeli 
BK906
Sıcak Hava Kol Modeli 
BK 863         
Uyumlu Havya Uç Modeli
Bakon BK 600 Havya Uç Serisi
Lehimleme Kol Rezistans Modeli 
BK1380
Sıcak Hava Kol Rezistans Modeli 
 
Boyut
L260xW190xH130±5 mm
Ağırlık
6.4kg        

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz