Bakon SBK858D Intelligent Sıcak Hava İstasyonu

Bakon SBK858D Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin sökülmesi için gerekli olan bu istasyon çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için yer kaplamayan boyutlarda tasarlanarak üretilen SBK858D Sıcak Hava İstasyonu Küçültme, boya kurutma, yapıştırıcı çıkarma, çözme, ısıtma, plastik lehimleme için kullanılabilir.

Elektriksel gürültü meydana getirmeyen yüksek torka sahip, sessiz çalışma ortamı oluşturan Vortex Fan 30.000 saat hizmet ömrüne sahiptir. Sütunlu ısıtma teknolojisi ile tasarlanan sıcak hava tabancası seramik rezistansı çok güçlü ısı stabilitesi sayesinde olağanüstü titreşim azaltma özelliğine sahiptir.

Bakon SBK858D Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu ana ünite dış kasası yüksek sıcaklıklara dayanıklı metal alaşımlar ile tasarlanmıştır. Sıcak hava havya istasyonu; sap metalleri ve üfleme nozulları güçlü oksitlenme direncine sahip paslanmaz çelikten üretilmiştir. Mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde sıcaklığı, doğru değerlerde sabitleyerek çalışma doğruluğu ve verimliliğini en üst seviyeye taşır.
Yer tasarrufu sağlayan ergonomik yapısıyla kolay taşıma imkanı sunar. SMD elemanları söküm işlemlerinde, elektronik ürünlerdeki devre kartlarında, elektronik laboratuvarlarında, endüstri meslek okullarında, üretim hatlarında, tamir, onarım yapan teknik servislerinde yaygın olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Broşürü altta bulunan PDF bağlantılarını tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

[1] Adet SBK858D Ana Ünite

[1] Adet 858D Sıcak Hava Üfleme Kolu    

[3] Adet Nozul

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

Marka
Bakon
Model 
SBK858D                 
Ürün Kodu 
12.22.08.58
Güç 
650W
Güç Tüketimi 
550W±10%
Sıcak hava Sıcaklık Aralığı 
100℃~500℃  
Gürültü
<45dB
Hava Hacmi Aralığı/Maksimum Hava Hacmi 
120L/dk
Çalışma Ortam Isısı
0~40 ℃/32~104 ℉
Depolama Ortamı/Sıcaklığı
-20~80/35~%60   
Ekran Tipi
LED  
Fan Tipi
Fırçasız Vortex Fanı
Sıcaklık Kalibrasyonu
Dijital Kalibrasyon 
Sıcaklık Kontrol Metodu 
Mikrobilgisayar P.I.D             
Topraklama Voltajı
≤2mV
Topraklama Direnci 
≤2Ω
Fan Arıza Uyarısı
✓ 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
✓                           
Düşük Sıcaklık/Yüksek Sıcaklık Uyarısı
✓ 
Rezistans/Sensor/Arıza Koruma
✓ 
Otomatik Uyku 
✓ 
Sıcak Hava Kol Modeli 
SBK858D                  
Sıcak Hava Kol Rezistans Modeli 
BK853S 
Boyut
150x100x138 mm  
Ağırlık
≈1.55Kg/≈1.60kg

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz