Bakon BK969D Intelligent Havya İstasyonu

Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin lehimlenmesi ve sökülmesi için gerekli olan istasyon ile  yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için Kompakt gövde şeklinde tasarlanarak üretilmiştir.

Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. 

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.  

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

[1] Adet BK969D Ana Ünite

[1] Adet LF 008 Lehimleme Kolu 

[1] Adet BK515 Lehimleme Kol Sehpası

[1] Adet Temizleme Süngeri

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

 

Marka 
Bakon 
Model 
BK969D                     
Ürün Kodu
12.02.09.69
Güç Tüketimi 
65W
Lehimleme Havya Gücü/ Sıcaklık Aralığı 
65W(Max) 180 ℃~480 ℃  
Çalışma Ortam Isısı
 0~40 ℃/32~104 ℉
Depolama Ortamı Sıcaklığı
-20~80 ℃/-4~176℉/ 35%~60%
Ekran Tipi
HD LCD Ekran  
Sıcaklık Kalibrasyonu
Dijital Kalibrasyon 
Sıcaklık Kontrol Metodu 
Mikrobilgisayar P.I.D. Sıcaklık Kontrolü
Giriş Voltaj 
DC 23 Volt
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV
Voltaj (Topraklama Direnci) 
≤2Ω 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
✓ 
Rezistans/Sensor/Arıza Koruma
✓ 
Parola Şifre Koruma 
✓  
Lehimleme Kol Modeli 
LF 008
Havya Uç Modeli
T12 Serisi Havya Ucu
Boyut
128×104×79 mm
Ağırlık
≈0.8Kg/≈1.0 kg
 • Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık ve geniş HD LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.
 • Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollü Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarını kaydetme özelliğine sahiptir. 
 • Şifre belirleme ve kilitleme  teknolojisi ile sıcaklık ayarlarınızı kaydedebilir sıcaklık stabilitesini koruyabilirsiniz
 • Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık ve geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.
 • Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
 • Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya ulaşması T12 dahili Rezistanslı havya uç sayesinde yalnızca 20 saniye sürer.
 • Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.
 • Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve  sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar. Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz.
 • Elektronik Ürün Montajı
 • Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları
 • Elektronik Bakım Ürünleri
 • Elektrikli Lehimleme İşlemi
 • Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
 • Cep telefonu, PC tamiri, bakımı ve onarımı işlerinde
 • Üniversite, Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvar

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz