Bakon BK601S Intelligent 90W Platform serisi Havya İstasyonu

Yüksek çözünürlüklü geniş ekran, küçük gövde; maksimum çalışma verimliliği 

Yeni sürücü devresi tasarımı sayesinde  hızlı ısıtma hızına sahip Bakon BK601S platform serisi, akıllı Isı Kontrollü Havya İstasyonu 90 watt güce sahiptir.

Ergonomik boyutları ile çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık ve geniş LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır. Çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla, uyarı sistemi, oksitlenmeyi minimize ederek önleyen otomatik uyku fonksiyonu, şifre oluşturma özelliklerinin yanısıra yüksek sıcaklık stabilitesi sağlayan mikrobilgisayar kontrolü, 3 farklı seviye sıcaklık ön ayarı yapabilme gibi özellikler en ince detayına kadar düşünülmüştür

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

[1] Adet BK601S Ana Ünite

[1] Adet Lehim Kolu          

[1] Adet Lehim Kolu Standı

[1] Adet 220 V Güç Kablosu

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

Marka 
Bakon 
Model 
BK601S
Ürün Kodu
12.02.06.01
Güç Tüketimi
90 Watt
Sıcaklık Aralığı 
180 ℃~480℃
Sıcaklık Kararlılığı 
± 2 °C            
Çalışma Ortam Isısı
0~40 ℃ / 32~104 ℉
Depolama Ortam Sıcaklığı
-20~80 / -4~176 ℉ / 35%~60%
Ekran
HD LCD Ekran
Sıcaklık Kalibrasyonu
Dijital Kalibrasyon             
Sıcaklık Kontrol Metodu 
Mikrobilgisayar P.I.D.
I/O Kontrol Sistemi Bağlantısı
Uyku Sinyali/Alarm Çıkışı/Sıcaklık “Tamam” Sinyali
Hızlı Ayarlar 
CH1 / CH2 / CH3
Programlanabilir Uyku 
✓                      
Şifre Kilitleme 
✓      
Santigrat / Fahrenheit Dönüşümü
✓     
Isıtma Resiztans/Sensör/Arıza Koruma
✓    
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV                             
Topraklama Direnci 
≤2Ω
Lehimleme Kol Modeli 
 
Uyumlu Havya Uç Modeli
 
Lehimleme Kol Rezistans Modeli 
                    
Boyut
160×165×105 mm
Ağırlık
≈0.75Kg / ≈1.2 kg
 • Maksimum  Hız ve Güç: 20 Saniyede 350 °C’ye Ulaşın…
 • Bakon BK601S Intelligent 90W Platform serisi Havya İstasyonu 90W güce, 356 °F~896°F/ 180°C~480°C (PID Sıcaklık Kontrol Fonksiyonu) sıcaklık ayar aralığına sahiptir. Havya, sıcaklığını milisaniye cinsinden izleyebilir ve sabit sıcaklığa ulaşmak ve daha iyi stabilite ve doğruluk sağlamak için sapmayı hızla düzeltir. PCB devre tasarımı ile hızlı ısınır ve 662°F’ye (350°C) ulaşmak yalnızca 15 saniye sürer.Profesyonel Özellikler 
 • Bakon BK601S Intelligent 90W Platform serisi Havya İstasyonu  kendini test etme özellikleri ile cihazın tüm çeşitli parçalarını korur, akıllı aşırı sıcaklık, kısa devre, açık devre, aşırı yük ve diğer hata ekranı ve koruma özelliklerine sahiptir. Kısa devre koruması, 3 Farklı seviye sıcaklık ön ayarı, şifre kilidi, anti-statik tasarım, 2,9 ” Geniş LED ekran, PID sıcaklık ayarı, hızlı ısıtma, uyku fonksiyonu, °C/°F dönüştürme, sıcaklık ve sıcaklık telafisini izlemek için gösterge, dijital sıcaklık düzeltmesi, yeniden kullanılabilir seramik çekirdek, ergonomik ve rahat kullanıma sahip hafif lehim koluna sahiptir.
 • Dahili Sigorta ve Akıllı Maksimum Güvenli Koruma
 • İstasyon kendini test etme özellikleri ile cihazın tüm çeşitli parçalarını korur. Akıllı aşırı sıcaklık, kısa devre, açık devre, aşırı yük ve diğer hata ekranı ve koruma özelliklerine sahiptir. Lehim kolu yeni akıllı sensörlere sahiptir. Isıtma elemanı, trafo gibi her hangi bir neden ile kısa devre yaptığında dahili sensörler sesli alarm vererek LCD ekranda “H-E”, “5-E”  gibi uyarılar görüntülenecektir.Dahili sigorta, ana üniteyi her türlü riske karşı koruyarak stabilite ve güvenlik sağlar.  
 • Yüksek kaliteli metal seramik ısıtma elemanı ve dış paslanmaz çelik takviye, havya ucunun oksidasyon problemini büyük ölçüde azaltır. Isıya dayanıklı ve yumuşak PVC kauçuk ile tasarlanan ve yüksek performansa sahip silikon ile üretilen kablosu; en yüksek sıcaklığı korurken ısıyı etkili bir şekilde izole eder.
 • Teknoloji ve Satış Sonrası Destek 3 Yıl Garanti! 
 • Bakon BK601S Havya İstasyonunun kalitesi, dayanıklılığı ve kullanım ergonomisi beklentilerinizi aşacaktır. SOP / DIP / SOIC kaynağı, DIY, cihaz tamiri, fabrika üretimi, bakım / elektronik / PCB- ana kart / gibi düşük sıcaklık uygulamalarındaki lehimleme işlemlerindeki tüm ihtiyaçlarınız karşılayabilecek ve en büyük profesyonel yardımcınız olacak.
 • Elektronik Ürün Montajı
 • Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları
 • Elektronik Bakım Ürünleri
 • Elektrikli Lehimleme İşlemi
 • Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
 • Cep telefonu, PC tamiri, bakımı ve onarımı işlerinde
 • Üniversite, Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvar

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz