Bakon BK3300A Yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonu

Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya tasarımındaki 150 watt güce sahip bakır trafo sayesinde ulaşması çok kısa sürer. Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler. 

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki size sunacağı, 150 Watt yüksek frekans güç ile maksimum verimlilik, hız ve performansa sahip olmak için Bakon BK3300A yüksek Frekans Havya İstasyonu tanışmaya hazır mısınız?

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

  • [1] Adet Ana Ünite
  • [1] Adet LF301 Lehim Kolu
  • [1] Adet BK512 Havya Sehpası
  • [1] Adet Kullanım Kılavuzu
  • [1] Adet Garanti Belgesi
  • [1] Adet Teknik Servis Formu.
Marka 
Bakon 
Model 
BK3300A
Ürün Kodu
12.02.33.00
Ana Ünite Gücü 
150 Watt
Çıkış
36 Volt
Lehim Kolu Gücü 
150 Watt
Sıcaklık Aralığı 
100~420℃(Ayarlanabilir 50~600℃)
Sıcaklık Kararlılığı 
±2℃ (Statik)
Çalışma Ortam Isısı
-10~40℃;45~80%RH
Depolama Ortam Isısı
-20~80 / -4~176℉ / 35%~60%
Sıcaklık Kalibrasyon Aralığı
±50℃/±90℉ Dijital Kalibrasyon 
Ekran 
LED Ekran
Eddy Girdap Akım Isıtma 
✓ 
Otomatik Uyku 
20dk
Şifre Kilitleme 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
Rezistans/Sensor/Arıza Koruma
✓ 
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV  
Topraklama Direnci  
≤2Ω 
Lehimleme Kol Modeli  
LF301
Lehimleme Havya Uç Modeli  
500M Tüm Havya Uç Modelleri 
Lehimleme Kol Rezistans Modeli 
VH300
Boyutlar
215*126*106mm
Ağırlık
≈ 5Kg
 • Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonu; Çoğu bileşenin güvenli bir şekilde hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. 
 • Son derece sessiz çalışan Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Lehimleme İstasyon otomatik uyku programı sayesinde 20dk zaman aralığında her hangi bir işlem yapılmaması durumunda uyku programı aktifleşecek bu süre 40Dk ulaştığında ise istasyon enerji tasarrufu ve çevresel güvenlik için kapanacaktır. 
 • Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
 • Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya tasarımındaki 150 watt güce sahip bakır trafo sayesinde ulaşması çok kısa sürer. 
 • Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.
 • Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar. Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz. Havya, sıcaklığını milisaniye cinsinden izleyebilir ve sabit sıcaklığa ulaşmak ve daha iyi stabilite ve doğruluk sağlamak için sapmayı hızla düzeltir. PCB devre tasarımı ile hızlı ısınır ve 662 °F’ye (350 °C) ulaşmak yalnızca 15 saniye sürer.
 • Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanı sıra, Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarını kaydetme özelliğine sahiptir.
 • Şifre belirleme ve kilitleme teknolojisi ile sıcaklık ayarlarınızı kaydedebilir sıcaklık stabilitesini koruyabilirsiniz. Yüksek frekans havya istasyonları çok hızlı ısınma süresi ve çok hassas sıcaklık kontrolüne sahiptir
 • Elektronik Ürün Montajı
 • Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları
 • Elektronik Bakım Ürünleri
 • Elektrikli Lehimleme İşlemi
 • Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
 • Cep telefonu, PC tamiri, bakımı ve onarımı işlerinde
 • Üniversite, Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvar

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz