Bakon BK180S 32bit ARM4 Mikro İşlemcili Robot Havya İstasyonu

BK180S Lehimleme Robot İstasyonu çalışma verimliliği ve kontrolü için geliştirilmiş olan 32-bit ARM4 mikro işlemci ile Endüstriyel lehimleme için tasarlanmıştır,
Çalışma performans ve koşullarını analiz  ederek anormallikleri kullanıcıya bildirme kabiliyetine sahiptir. Rezistans ve havya ucu gibi sarf malzemelerin çalışma koşullarını, çalışma saatlerini tüketim oranlarını hesaplar ve sonrası için bu türden parçaların kalan hizmet  ömrünü tahmin ederek  kullanıcıya uyarır 
 
 Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki size sunacağı, 180 Watt güç ile maksimum hız, güç, performans ve sahip olduğu Akıllı Robot Teknolojisi ile tanışmaya hazır mısınız?   

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Broşürü altta bulunan PDF bağlantılarını tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

[1] Adet Ana Ünite

[1] Adet LF301C Lehimleme Kol

[1] Adet G911 Havya Uç

[1] Adet Braket

[1] Adet 220 Volt Güç Kablosu

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

Marka 
Bakon 
Model 
BK180S
Ürün Kodu
12.02.01.80
Ana Ünite Güç 
180 Watt
Maksimum Çıkış kapasitesi
AV 24V ±1V
Lehimleme Kolu Güç 
180 Watt
Sıcaklık Aralığı 
100~480℃/212~896℉
Sıcaklık Kararlılığı 
±2℃ (Statik)
Çalışma Ortam Isısı
-10~45℃;45~80%RH
Depolama Ortam Isısı
-20~80 / -4~176℉ / 35%~60%
Sıcaklık Kalibrasyon Aralığı
%±50℃/±90℉ Dijital Kalibrasyon 
Isıtma Rezistans/Sensor/Arıza Koruma
✓ 
Ekran 
HD LED Ekran
I/O İzin Verilen Voltaj
DC24V (PLC Kontrol Voltajı)
I/O İzin Verilen Akım
10mA–3mA (PLC Kontrol Akımı)
Programlanabilir Uyku 
10dk~60dk
Şifre Kilitleme 
✓ 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
✓ 
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV 
Topraklama Direnci 
≤4Ω 
Lehimleme Kol Modeli
LF301C (kutu içeriğindedir)/LF301 (opsiyonel ayrı satın alınması gerekir)
Lehimleme Havya Uç Modeli
G911 (kutu içeriğindedir)/500M Havya Ucu Modelleri (opsiyonel -ayrı satın alınması gerekir) 
Rezistans 
VH300 Elektromanyetik Rezistans
Boyutlar
116(L)X126.5(W)X272(H)mm
Ağırlık
≈3.15kg
  • Bakon BK180S Akıllı 32bit ARM4 Mikro İşlemcili Robot kontrol sistemi ile lehimleme istasyonu işlevlerini bir araya getiren yeni nesil; Otomatik Robotik Lehimleme sistemidir.
  • BK180S Lehimleme Robot İstasyonu çalışma verimliliği ve kontrolü için geliştirilmiş olan 32-bit ARM4 mikro işlemci ile Endüstriyel lehimleme için tasarlanmıştır
  • Çalışma performans ve koşullarını analiz  ederek anormallikleri kullanıcıya bildirme kabiliyetine sahiptir. Rezistans ve havya ucu gibi sarf malzemelerin çalışma koşullarını, çalışma saatlerini tüketim oranlarını hesaplar ve sonrası için bu türden parçaların kalan hizmet  ömrünü tahmin ederek  kullanıcıya uyarır.
  • Hızlı sıcaklık artışı, hızlı sıcaklık geri kazanımı, yüksek hızlı lehimleme ve büyük punta lehimleme işlevleri gibi bir çok bilgilendirme fonksiyonuna sahip HD Ekran ile tasarlanmıştır.
  • Yedek parça ( rezistans-kol vb..) değişikliği gerekliliğinden sonra oluşabilecek olan sıcaklık değerlerinde sapmaları kullanıcı paneli üzerinden dijital olarak ±50℃/±90℉ aralığında kullanıcı paneli üzerinden kalibre edilebilmektedir.
  • Son teknoloji ürünü kablosuz iletişim özelliği sayesinde otomasyon ekipmanı ile çevrimiçi etkileşim kurabilir ve bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini  “IO seviyesi sinyali” destekleyebilir.
  • Kullanıcılar sıcaklık ayarı, gerçek zamanlı sıcaklık, hata analizi, uyku durumu gibi lehim istasyonunun durumunu network aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini  “IO seviyesi sinyali” desteklemektedir.
  • Aktif test sistemi sayesinde, topraklama, kaçak tespiti, rezistans hata tespitinin yanı sıra; sıcaklıkta sapma olması veya ayarlanan sıcaklığın üst ve alt limitleri aşılması durumunda kullanıcıyı otomatik olarak uyarır.
  • Yüksek frekans havya istasyonları çok hızlı ısınma süresi ve çok hassas sıcaklık kontrolüne sahiptir.
– Elektronik Ürün Montajı
– Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları
– Elektronik Bakım Ürünleri
– Elektrikli Lehimleme İşlemi
– Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
– Cep telefonu, PC tamiri, bakımı ve onarımı işlerinde
– Üniversiteler Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvar

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz