Jimihome GTW5N NetWork Set

J

IMIHOME GTW5N NetWork Set, kendi ağ kablolarınızı oluşturmak için ihtiyacınız olan Network pense, kablo test cihazı, bir kablo sıyırıcı ve 20 adet RJ45 konektör ile birlikte kolay taşıma ve saklama için bir saklama kutusu içinde gelir.

Network pense, hepsi bir arada Cırcırlı Modüler Crimper/Stripper, eşleştirilmiş iletken kabloları (yuvarlak STP/UTP ve düz saten telefon kabloları) keser, şeritler ve kıvırır. GTW5N, Dayanıklı çelikten yapılmış ve yüksek performans için siyah oksitle kaplanmış, ses ve veri uygulamaları için hızlı, güvenilir modüler kıvrımlı konektör kurulumu sağlar. 4, 6 ve 8 konumlu modüler konektörleri sıkıştırır. (RJ22, RJ11/RJ12 ve RJ45)

Çalışırken parmaklarınızı korumak için ek güvenlik özellikleri: kesme ve soyma bıçaklarında güvenlik serbest bırakma düğmesi ve bıçak koruması yaralanma riskini azaltır. Çalışma konforunuz için pense tutacağı yumuşak kauçuk ile kaplanmıştır.

Network kablo test cihazı: Test için çıkarılabilir parçalı taşınabilir el tipi tasarım ile üretilmiştir. Süreklilik, açık, kısa devre ve çapraz kablo çiftleri için tüm testleri ve kontrolleri otomatik olarak çalıştırır. LED durum göstergesi ile görsel uyarıları izlemenize olanak sağlar. Ürün genel estetiğini maksimize etmek için Kumlama işlemi yapılarak, eloksal siyah metalik boya ile kaplanmıştır.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler