Jimihome GNT41 Multifonksiyonel Bitset 41in1

C

ep telefonu, küçük ev aletleri, bisiklet ve diğer küçük aksesuar gibi elektronik, elektrikli veya mekanik cihazları profesyonelce onarmak istiyorsanız İnce boyutlu, hafif taşınabilir JM-GNT41 Hassas Onarım Bit Set 41in1 Seti tam size göre.
Hassas, dayanıklı ve çok yönlü aletlere mi ihtiyacınız var? JIMIHome JM-GNT41 Tornavida Seti kaliteden ödün vermeden çok yönlüdür. Garanti ettiği 41 seçeneğin tümünden yararlanın ve onarım ve bakım gibi uygulamalarınızda konusunda endişelenmeyin.

Geniş İşlevsellik
Set, 28 işlevsel bits uç, 9 alyan somun, bir mekanik adaptör, bir cırcır anahtar, bir uzatma çubuğu ve tüm parçalara uyan bir tornavida sapı içerir. GNT41 Multifonksiyonel Bitset, bisiklet tekerleklerini değiştirmek, çeşitli parçaları sökmek, servis onarımları veya kendin yap işleri için mükemmeldir. Tornavidanın konfigürasyonu serbestçe seçilebilir ve manyetik soket, ucun sıkıca oturmasını sağlayarak tüm yapının stabilitesini sağlar.

Yüksek Kaliteli Malzemeler
Dayanıklılığı sağlamak ve aletin pragmatik karakterini vurgulamak için tüm bileşenler yüksek kaliteli CRV malzemelerden yapılmıştır. Cırcırlı anahtar, çinko alaşımı ve krom vanadyum çeliğinin bir kombinasyonundan yapılırken, uçlar ve adaptör özel bir S2 çelik alaşımından yapılmıştır. İşinizi daha rahat hale getiren kanıtlanmış çözümleri tercih edin.

Taşıması Kolay
Setin tüm parçaları özel, manyetik olarak kilitlenebilir bir kasanın içine yerleştirilmiştir. Bu, küçük parçaları kaybetme endişesi olmadan tornavidaları kolayca taşımanıza olanak tanır. ABS ve plastikten yapılmıştır. Tüm ihtiyaçlarınız için JIMI Home JM-GNT41′i seçin!

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler