Jimihome GNT26 Hassas Onarım Bitset 26in1

C

ep telefonu ve diğer küçük aksesuar gibi elektronik cihazları profesyonelce onarmak istiyorsanız ince boyutlu, hafif taşınabilir JM-GNT26 Hassas Onarım 26in1 Bit Seti tam size göre. Cımbız ve çeşitli tiplerdeki vidalar için uygun uçlar gibi 26 farklı parçadan oluşan çok farklı hassas onarım gerektiren elektronik bir çok cihaza başka herhangi bir onarım gerecine ihtiyaç duymadan tam olarak onarım veya bakımını gerçekleştirmenizi sağlar. JM-GNT26 Hassas Onarım 26in1 Tamir Setinin gövdesi ABS plastikten yapılmıştır ve küçük boyutlara ve taşınabilir portatif tasarıma sahiptir. Ürünü genel estetiğe maksimize etmek için Kumlama işlemi yapılarak ve eloksal siyah metalik boya ile kaplanmıştır.

JM-GNT26 kitinde18 farklı uç (özelliklere bakın), paslanmaz çelik cımbız, 2 plastik levye, vantuz, SIM kart çıkarma pimi, manyetizatör/demagnetizer ve tüm parçaları saklamak için bir taşıma çantası mevcuttur. Çalışma konforundan vazgeçmek zorunda kalmadan kanıtlanmış Jimihome çözümlerine güvenin!

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler