Jimihome X2-ABCD Alet Çantası

M

ekanik onarım aletleri, elektrikli el aletleri ve çeşit çeşit alet edevatı çok yönlü fonksiyonel depolama imkanı sunan X2-ABCD Alet Çantası mükemmel depolama düzeni ile gerekli olan tüm bileşenlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayarak düzenli çalışma ortamı sunar. 15 kg taşıma kapasitesine sahip X4 portatif sepet tasarımı ve boyutları sayesinde kolaylıkla taşınabilir kılınmıştır. Ölçmek, kesmek ve inşa etmek için gerekli tüm aletler X2-ABCD Alet Çantası içeriğinde mevcuttur.

X2-ABCD Alet Çantası seti ile kampta, iş yerinde, araçta ve evde; cep telefonu, PC, oyun konsolu gibi elektronik cihazlardan, elektrikli veya mekanik küçük ev aletlerine, mobilya montajından model uçak, dron gibi cihazlarda profesyonelce bir çok projeleri tamamlayabilir. Çeşitli farklı malzemelerle uygulamalar ile tüm onarım ve bakım projeleri için ihtiyacınız olan tüm standart araçları içerir. X2-ABCD Alet Çantası aynı zamanda organize bir taşınabilir kutuda kaliteli aletler isteyen hobi severler için harika bir set. Kayma direnci için kaplamalı tutamak kaplamalı el tipi cihazlar. Aletler, kolayca temizlenen ve korozyonu önleyen koruyucu bir kaplama ile kaplanmıştır. Ürünü genel estetiğe maksimize etmek için Kumlama ve eloksal siyah metalik boya uygulanmıştır.

Depolama Tepsisi A: 3.5mt şerit metre, Alyan anahtar seti, İngiliz anahtarı, pençe çekiç, tornavida kolları ve 20 adet PC. 1/4 inç (6,35 mm) uç seti.
Depolama Tepsisi B: Yıldız ve oluklu tornavida seti (3 mm, 5 mm), maket bıçağı, ayarlanabilir anahtar ve uzun burunlu pense.
Depolama Tepsisi i C: 12 volt akülü matkap, şarj cihazı, güç adaptörü, uç ve matkap seti kutusu ve 16 adet PC. 1/4 inç (6,35 mm) uç seti. Tepsi D: tepsi bölücü uzun x2 ve tepsi ayırıcı kısa x4
Depolama Tepsisi D, diğer JIMIHOME tüm aletlerinizi ve aksesuarlarınızı uygun bir şekilde sıralamanıza ve saklamanıza olanak tanır.
*X2-ABCD Alet Çantası Patentli Bir Üründür. Patent No:ZL2020-21310507.4

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler