Jimihome FM1 Takım Çantası 38 Parça

C

ep telefonu ve diğer küçük aksesuar gibi elektronik cihazları profesyonelce onarmak istiyorsanız ince boyutlu, hafif taşınabilir JM-FM1 Alet Çantası Seti tam size göre…
Cımbız, manyetik mat ve çeşitli tiplerdeki vidalar için uygun uçlar gibi 38 farklı parçadan oluşan çok farklı hassas onarım gerektiren elektronik bir çok cihaza başka herhangi bir onarım gerecine ihtiyaç duymadan tam olarak bakmanızı sağlar. JM-FM1 Takım Çantası Setinin gövdesi ABS plastikten yapılmıştır. Portatif tasarıma sahiptir. Ürünü genel estetiğe maksimize etmek için kumlama ve eloksal siyah metalik boya ile kaplanmıştır.

Geniş ve İşlevsel

En büyük modül, ince tasarımları sayesinde daha derin alanlardan vidaları çıkarmak için de uygun olan 32 bit içerir. Bu, demontaj sırasında muhafazanın hasar görme riskini azaltır.

Manyetik Mat

Setin kasasının üstünde, vida veya farklı eleman gibi en küçük metal parçaların bile düşmesini engelleyen ve onları aramak için zaman kaybetmememizi sağlayan manyetik bir paspas bulunmaktadır. Ayrıca matın üzerinde, tuvaldeki öğeleri sınıflandırmanıza yardımcı olacak kutular bulunur.

Uygulama Alanları

Beceri eğitimi veren her türlü elektronik veya mekanik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
Cep telefonu, PC tamiri, Küçük ev aletleri vb.. elektronik cihazları tamirini profesyonelce gerçekleştirmenize olanak sağlar ,Hassasiyet gerektiren tüm teknik onarım çalışmalarında kullanılmaktadır.

Hassas Tornavida

Set hassas bir tornavidaya ile birlikte gelir. Dönen uç, vidaları gevşetmeyi ve sıkmayı kolaylaştırır. Alet alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve bu nedenle tutması kolay, hafif ve kullanışlıdır.

FEQI Sistem

Tasarladığımız ürünlerin üstün nitelik ve nicelikleri JM’nin öncelikli ve temel değeridir.Mükemmel ürünü üretebilmek için; yıllar içerisinde oluşan tasarım, deneyim kalite ve İnnovasyon (F.E.Q.I) ilkesi doğrultusunda tasarlayıp planlayarak üretim gerçekleştirmekteyiz.

Düzenleme Yardımı

Setin ikinci kısmı, onarım sırasında düzenli kalmasını sağlayan 13 farklı boyutta bölmeye bölünmüş bir modüldür.Parçalar söküldükleri sıraya veya boyutlarına göre sıralayabilirsiniz. Bu şekilde, işinizi yarıda kesmeniz veya başka bir güne ertelemeniz gerekse bile düzeniniz bozulmadan, rahatsız olmadan çalışmaya devam edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler