Jimibox X3-ABD Alet Çantası

J

IMIBOX, X3-ABD Alet Çantası patentli üründür, sınıflandırılmış yerleşime ve serbest modüler kombinasyona sahiptir. Kutu kasası, çeşitli malzeme kombinasyonları (PC+ABS+Alüminyum Alaşımı) kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Dayanıklı, sağlam ve stabildir. X3-ABD Alet Çantası kiti, evde, arabada, işyerinde küçük ev aletleri mekanik onarımlar gibi bir çok farklı bakım ve onarımı gerçekleştirmek istiyorsanız başka herhangi bir onarım gerecine ihtiyaç duymadan tam olarak onarım veya bakımlarınızı gerçekleştirmenizi sağlar. Bu ürün tamircilerin ve evdeki tüm tamir onarım işlerini üstlenenlerin olmazsa olmazı takım çantasıdır. Herhangi bir şey bozulduğunda ihtiyaç duyulan tüm alet edevata kolayca ulaşabilirsiniz. Bozulan herhangi bir şeyin tamir edilebilmesi için gerekli olan birçok el aletini alet çantasında bulunmaktadır.

JIMIBOX X3-ABD Alet Çanta Setinin gövdesi uzun ömürlü dayanıklı ABS plastikten yapılmıştır ve portatif, modüler tasarıma sahiptir. Ürün genel estetiğini maksimize etmek için Kumlama işlemi yapılarak, eloksal siyah metalik boya ile kaplanmıştır.

JIMIBOX, X3-ABD Alet Çantası Üç Modülden Oluşur
Modül A ve B, çeşitli el aletleridir.
D Modülü, alanı serbestçe farklı aksesuarları yerleştirmek depolamak için ayarlanabilir bölme panolarına sahip saklama kutusudur.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler