Jimihome G1706N CRV Çelik Yankeski 15 cm

E

sas olarak ince deliklerdeki çizgileri kenetlemek için konumlandırılan yankeskiler, çizgileri düzeltmek için arka uç kenetleme deliklerindeki iplik kesme deliklerini kullanabilir. Her iki taraftaki kenetleme delikleri oldukça simetriktir ve ürünler ihtiyaca göre kenetlenebilir.

Jimihome G1706N CRV Çelik Yan Keski, sabit mil kısmı oldukça sıkıdır. Mil kısmında bulunan LOGO Lazer ile basılmıştır. G1706N kesme pensesinin kesici kenarı HRC55 sertliğe sahiptir, bir parça A4 kağıdı bile kolayca kesilebilir. Keskin uçlu, bazı tellerin soyulması için uygun olan Φ1,8 mm’lik bir sıyırma deliği ile tasarlanmıştır.

Diş bıçağının altında çivilerin çoğunu alabilen geleneksel Φ2mm ve Φ3mmmm çivi çıkarma delikleri vardır.

Jimihome G1706N CRV Çelik Yan Keski, iğne uçlu pensenin sapı, yumuşak ve sert yapıştırıcı ile birleştirilir ve dış yumuşak yapıştırıcı ve yan sert yapıştırıcı kısmı kaymaz ve tutması rahattır. G1506N maksimum açıklığı yaklaşık 40 mm’dir.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler