Jimihome G12014 Makas

J

IMIHOME, sizi kesinlikle etkileyecek ve şaşırtacak makul fiyatlarla yüksek kaliteli donanım ürünleri sunar. JIMIHOME, ürün ambalajı, ergonomik ve akıllı tasarımı, kullanıcıların günlük ürünlerini zahmetsizce kullanmalarına olanak sağlaması açısından olağanüstüdür. Paslanmaz çelik ve ABS malzemeden üretilen G12014 Makas her türlü ev, ofis ve hobi atölyelerinde, elektronik sektörü gibi bir çok alanda kullanılabilir. Aşınma direnci, panjuru ayarlayabilme ve bıçağa yerleştirilmiş bir şerit metre tasarımı sayesinde her durumda çok kullanışlıdır.

Kaymayı önleyen tasarımı ile JM-G12014 makasın bıçaklarından biri tırtıklıdır, bu da herhangi bir malzemeyi, teli veya plastiği kesmeyi kolaylaştırır. Bu aynı zamanda kesilecek malzemenin kesim sırasında kaymasını da engeller. Makas ayrıca alüminyum kutular gibi yumuşak metalleri de kolaylıkla keserek depolamayı ve geri dönüşümü kolaylaştırır.

Yüksek Kaliteli Materyeller
Makasın yapıldığı paslanmaz çelik sadece korozyona dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli asitlere, hatta en güçlülerine karşı dayanıklıdır. Makas keskinliğini uzun süre korur.

Tutması Rahat
Makas sapının ABS malzemesi cildi tahriş etmez ve elde rahattır. Mat kaplama, makasın kaymasını önler ve her kesimi hassas ve verimli hale getirir.

Bıçak Koruyucu
Konturlu bıçak koruyucu, makasınızı hasara, aşınmaya veya körelmeye karşı korur. Ayrıca günlük çalışma sırasında kaza sonucu yaralanmalara karşı koruma sağlar.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler