Jimihome G12013 Maket Bıçağı

J

IMIHOME, sizi kesinlikle etkileyecek ve şaşırtacak makul fiyatlarla yüksek kaliteli donanım ürünleri sunar. JIMIHOME, ürün ambalajı, ergonomik ve akıllı tasarımı, kullanıcıların günlük ürünlerini zahmetsizce kullanmalarına olanak sağlaması açısından olağanüstüdür. Kırılabilir bir bıçağa sahip bu çok işlevli falçata, birçok durumda çok kullanışlı bir araçtır. Plastik ambalajları, kartonları, alüminyumları, PVC döşemeleri ve PVC halıları kolaylıkla kesebilir. ABS plastikten yapılmıştır. Bu nedenle hafif ve dayanıklıdır ve içinde yedek bıçaklar için yer vardır. Tablet tamiri, bilgisayar tamiri, cep telefonu tamiri gibi hassas onarım gerektiren işlemlerde tercih edilen G12013 Maket bıçağı, sökme ve takma aşamalarında kullanılmaktadır. Cep telefon onarım aletleri kategorisinin en işlevsel ürünlerinden olan maket bıçağı, ergonomik tasarım ve hassas CNC ile mükemmelleştirilerek tasarlanmıştır.

Geri Çekilebilir Bıçak
Bıçak serbestçe uzatılabilir. Bıçağın alt tarafındaki düğmeye basmanız ve yukarı ve dışarı kaydırmanız yeterlidir. Bu, bıçağın ucu köreldiğinde veya daha büyük bir bıçak alanına ihtiyacınız olduğunda örneğin mineral yünü keserken kullanışlıdır.

Keskin ve Rahat
Üreticinin bıçakları yüksek kaliteli yüksek karbonlu çelikten yapılmıştır ve 8 kırılabilir parçaya bölünmüştür, böylece onları yeniden 8 kata kadar keskin tutar. Kesimler dikey ve yatay olarak yapılabilir.

Ekstra Bıçaklar Artı
Tabandaki tapayı çıkararak yedek bıçaklara erişebilirsiniz. Durdurucu ayrıca iş eldiveni giyerken bile bıçağın ucunu etkili bir şekilde kırmanıza yardımcı olarak yaralanma riskini en aza indirir.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler