Jimihome G20109N Çekiç

J

M-G20109N her evde ve atölyede bulunan temel bir araçtır, ancak diğer araçların sunmadığı ek özelliklerle sizi şaşırtabilir. Geniş darbe yüzeyi, aşınma koruması ve kauçuk tutamak, onunla çalışmanın rahatlığını ve verimliliğini etkileyecektir. Çekiç kafasındaki manyetik oluk, çivileri yerinde tutmaya yardımcı olacak ve geniş V şekilli uç, onları dışarı çekme şansını artıracaktır.

DAYANIKLI
Çekiç, neme ve paslanmaya dayanıklı karbon çeliğinden yapılmıştır ve kauçuk bir kapak, kullanım sırasında kafayı aşınma ve yıpranmaya karşı korur. Kauçuk tutma yeri, çalışma sırasında çekicin yanlışlıkla elinizden kaymasını önler ve ayrıca çekiç, elinize daha güvenli ve rahat bir şekilde oturur. Bu çekiç evde, amatör marangozluk işlerinde kullanım için idealdir ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir

MANYETİK DESTEK
Manyetik çivi oluğu sayesinde çivileri dik tutmak ve yere düştüğünde aramak zorunda kalmadan iş verimi artacaktır. Mıknatıs, ilk sürüşe kadar tırnağı dik tutacak ve bunu kendiniz yapmanıza gerek kalmayacak, bu da sizi yanlışlıkla parmaklarınıza çarpmaktan kurtaracaktır.

ETKİLİ TIRNAK ÇIKARMA
JM-G20109N Shoemaker Hammer’ın diğer ucu, kötü çakılmış veya çarpık tırnakları çıkarmak için tasarlanmıştır. Geniş V şeklindeki boşluk, istenmeyen parçaları etkili bir şekilde çekmenize olanak tanır ve geniş çekme basıncı yüzeyi nedeniyle malzemeye zarar verme olasılığı daha düşüktür.

MODERN DİZAYN
Çekiç, karbon çeliği sayesinde aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır. Ek olarak, kafayı hasardan koruyan lastik bir kapak ve aynı zamanda çivilerin çakıldığı malzeme ile donatılmıştır. Çekicinin şekli ergonomiktir, bu da kullanımı rahat hale getirir, ancak bu sayede darbelerin gücü daha iyi dağıtılır ve daha hassastır.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler