Jimihome G1309N Alyan Anahtar 9in1

J

imihome G1309N Alyan Anahtar Seti, hassas onarım işlemlerinizde 1,5’ten 10’a kadar olan boyut aralığı, hem küçük cihazların söküm işlemlerinde hem de günlük çalışma ve bakımlarda düz ve uzun tasarım sayesinde anahtarın menzilini ve dönüş gücünü artırarak size bir çok seçenek sunar. Alyan Anahtar diğer uç kısmı engellere ve ulaşılması daha zor cıvatalara rağmen çalışabilmeniz için yuvarlatılmıştır. Bu, kuytu köşelerde ve ulaşılması çok zor yerlerde bile çalışmanıza izin verecektir. Anahtarlar paslanmaz çelikten yapılmıştır, bu sayede ıslak alanlarda da çalışabilirsiniz.

Daha iyi depolama organizasyonu -Her bir anahtar, ölçülerine göre kolay teşhis ve organizasyon için lazer ile ayrı ayrı etiketlenmiştir. En uzun anahtarın boyutu 184 mm olup, saklamayı ve taşımayı kolaylaştırır.

G1309N Alyan Anahtar 9in1 cıvataları sökme ve takma işlemlerinizi çok daha kolay hale getirecektir. Isıya dayanıklı ve metal yorgunluğuna mukavemetli yapısıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz alyan takımı, ergonomik tasarımıyla en büyük yardımcınız olacak.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler