Jimihome G2305 Cımbız Seti 5 in1

Ürün Açıklaması

G

ünlük faaliyetlerimizin çoğu hassasiyet gerektirir, Jimihome G2305 Cımbız Seti içerisinde bulunan 5 cımbızın her birinin görünümü ve dolayısıyla amacı farklıdır. Şık çanta, cımbızları birlikte saklamanıza ve taşımanıza olanak tanır ve paslanmaz çelikten yapılmış olması, sağlamlığı ve rahatlığı garanti eder. Günlük işlerinizde elektronik veya takı ile uğraşıyorsanız, JIMIHOME cımbızları yeri doldurulamaz bir yardımcı olacaktır. 0,01 mm kalınlığındaki uçlar sayesinde en küçük vidalar veya bileşenler bile güvenle kaldırılabilir, bu da onları kaybetme veya hasar görme riskini azaltır.

En yüksek çalışma hassasiyetini korumak için Jimihome cımbızlar bilenmiştir, bu nedenle güvenlik için her biri parmakların kesilmesini ve körelmeyi önleyen plastik bir kapakla donatılmıştır ve paslanmaz çelik neme karşı direnç sağlanmıştır.
Portatif kılıf – Deri benzeri dayanıklı kılıf da matlaşmaya karşı koruma sağlar. Jimihome G2305 Cımbızların başlarının bulunduğu yerlerde, her bir aletin bükülmesini veya hasar görmesini önlemek için kasa güçlendirilmiştir.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehimleme ve sıcak hava kolları kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçerek güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LED Ekran

Lehim istasyonu ve üfleme istasyonu için ayrı 2 adet dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
*Havya ucu ömrü kullanım ile doğru orantılı ve sarf malzeme olduğundan garantisi mevcut değildir.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler