Jakemy JM-Z08 Pas Temizleme Kalemi

Ürün Açıklaması

F

arklı işlevleri olan Jakemy JM-Z08 Pas Temizleme Kalemi, hızlı bir pas temizleme işlemi için kullanılabildiği gibi temizleme fırçası olarak da kullanılabilmektedir.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen, kullanışlı ve dayanıklı bir tamir aracı olan bu pas temizleme kalemi, yaygın olarak cep telefonu, bilgisayar ana kartı gibi elektronik ürünlerde oluşabilecek olan oksitlenmenin bertaraf edilmesinde kullanılır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu tablet veya bilgisayar anakartı ve her türlü PCB bakım ve onarımlarında kullanılmaktadır.

Pas Silici

Elektronik ürün anakart gibi bileşenlerinde oluşan pasları ucunda bulunan özel silgi ile yok eder ve tekrar paslanmasını önlemek için kullanılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler