Jakemy JM-Z19 8X Büyüteç

Ürün Açıklaması

U

zun kullanım ömrü için sertleştirilmiş ABS ile imal edilen Jakemy JM-Z19 8X Büyüteç geniş çaptaki merceği ile nesneleri daha kolay ve net gözlemleyebilirsiniz. Tasarımına ilave dilen CRE LED ler sayesinde ışıklı el büyüteci ile karanlıkta dahi tüm ayrıntıları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Ergonomi

Konturlu gövde yapısıyla; el kullanımında konfor ve rahatlık sunmaktadır.

Dayanıklı

Darbelere dayanıklı olarak üretilerek ,uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

Aydınlatma

Son teknoloji ürünü 2 adet CREE; LED ile donatıldı.

Alaşım

ABS gövdesi ile uzun ömürlüdür. Lens tasarımındaki akrilik reçine sayesinde rahat berrak bir görüş imkan sunar.

Uygulama Alanları

Elektronik, montaj ve onarımlarda; inceleme, çizim, el sanatları, tekstil yapay çiçek gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Diopter

8X diopter büyütme yeteneği ile berrak ve daha net görüntüler.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler