Jakemy JM-Z01 Lehim Söküm Seti 6 Parça

Ürün Açıklaması

C

ok fonksiyonlu ve ergonomik yapısıyla lehimleme ve lehim sökme işlemlerinizi kolaylaştıran Jakemy JM-Z01 Lehim Söküm Seti 6 parçadan oluşmaktadır. Set içerisindeki parçalar; devre kartlarında ve yaygın olarak PCB montaj lehimleme – lehim sökme çalışmalarında kullanılmaktadır.

Jakemy JM-Z01 Lehim Söküm Seti ile hem lehimleme hem lehim sökme işlemlerinizi aynı cihazla gerçekleştirebilirsiniz.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler ABS ile kaplanmıştır

Ergonomik

Hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Uygulama alanları

IC’leri ve kondansatör sökümü, lehim atık temizleme işlemi ,PCB üzerindeki gereksiz devreleri ve lehimleme tel kesim işlemleri , lehim ile tıkanan delikleri açma veya büyütme işlemleri v.b..

Verimlilik

Devre kartlarında, PCB montaj lehimleme ve lehim sökme çalışmalarındaki yardımcınız.

Fonksiyonel

Lehim temizleme ve söküm işlemlerinizdeki ihtiyaclarınız için 12 farklı tür Uç ile imal edilmiştir.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara ve çalışma esnasında uygulanabilen baskılara karşı dayanıklı sağlam ve uzun ömürlüdür

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler