Jakemy JM-X5 Manyetik Bileklik

Ürün Açıklaması

O

narım ve bakım çalışmalarınızda üçüncü kolunuz olacak olan Jakemy JM-X5 Manyetik Bileklik sayesinde çalışırken parçaları kaybetme sorununuz son bulacak. Mıknatıs özelliği ile vidalar, çiviler, somunlar, matkap ucu gibi küçük parçaları tutarak çalışma hızınızı arttıran manyetik bilezik, üzerinde bulunan cepler sayesinde parçalarınızı tasnif etmenizi sağlar.

Uygulama Alanları

Hassasiyet gerektiren bilgisayar, tablet, cep telefonu, oyun konsolları, kamera gibi elektronik ürünler, gözlük gibi optik ürünler, inşaat, ağaç işleri, marangozluk, oto tamiri gibi bir çok sektördeki ürünlerin tamir ve bakımlarında kullanılmaktadır.

Tasarım

Deformasyona karşı dayanıklı 420D kumaştan imal edildi. Esnek sağlam ve uzun ömürlüdür. Üretim sürecinde çoklu dikişlerle imal edilerek nemli ortamlarda yıpranmaya karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Mıknatıs Özelliği

İhtiyacınız olduğunda sizin 3’üncü kolunuz olur. Vidalar; çiviler, somunlar, matkap ucu gibi metal alaşımlı küçük parçaları mıknatıs ile emerek muhafaza eder. Kaybolmasını engelleyerek çalışma verimliliğini arttırır. Zaman tasarrufu ve hız sağlar.

Fonksiyonel

Metal alaşım özelliği olamayan ve mıknatıslama ile toplanamayan tüm küçük parçaları depolamak için 2 adet taşıma cep ile tasarlanarak bu tür materyallerin kaybolmasını engelleyerek çalışma verimliliğini arttırır. Zaman tasarrufu, hız sağlar. Mükemmel çalışma konforu sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler