Jakemy JM-T8-11 Kepçe Tipi Kavrayıcı

Ürün Açıklaması

A

ntistatik yapıda ve yüksek ısıya karşı dayanıklı dökme bakırdan üretilen Jakemy JM-T8-11 Kepçe Tipi Kavrayıcı; mükemmel kavrama özelliği ile çok küçük nesneleri dahi tutma yeteneğine sahiptir. Maksimum hassasiyet gerektiren işlemlerde rahatça kullanabileceğiniz kavrayıcı, hasara neden olmadan işlemlerinizi yapabilmenizi sağlar. Elektronik tamir malzemeleri kategorisinin sık tercih edilen ürünlerinden biri olan kepçe tipi kavrayıcı, ters mekanik tasarımı ile son derece konforlu çalışma olanağı sunar.

Anti-statik

Bakım ve onarım işlemleriniz esnasında oluşabilecek olan statik elektriği emerek size güvenli çalışma ortamı sunar.

Ergonomik

Konturlu sap tasarımı sayesinde mükemmel kavrama özelliği ile çok küçük nesneleri dahi tutma yeteneğine sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin tamirinde kullanılmaktadır.

Alaşım

Uzun ömürlü ve mukavemetli kullanım için dökme bakır ve çelik ile tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler