Jakemy JM-OP09 Cep Telefonu
Tablet Yapıştırıcı Erime Torbası

Ürün Açıklaması

N

aylon tafta içerisinde termal jel ile tasarlanan Jakemy JM-OP09 Cep Telefonu & Tablet Yapıştırıcı Erime Torbası, dijital ürün onarımlarında cam ekranların yapıştırıcılarının pasifize edilerek söküm işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar.

Jakemy yapıştırıcı erime torbası ile cep telefonu tamiri ve tablet tamiri gibi işlemlerinizde zaman kazanır, işinizi hızla tamamlarsınız.

1

Tablet Yapıştırıcı Erime Torbası ısıtma işlemi için mikrodalga kullanın.

2

60 saniye süre ile JM-OP09 Cep Telefonu / Tablet Yapıştırıcı Erime Torbasını mikrodalgada ısıtın.

3

Isıtma işlemi bittikten sonra eritme torbasını alın.

4

Eritme torbasını, cihaza düz olarak yerleştirin, on saniye bekleyin, ön panel ile arka panel arasındaki yapışkanın eritilmesini bekleyin.

5

Ön panel ve arka paneli ayırmak için silindir açma gibi aletleri kullanın.

Materyal

Çevre dostu malzeme, hızlı ısıtma, yavaş ısı emisyonuna sahiptir.

Güvenilir

Pamuk bez ile izole edilmiştir, güvenli ve dayanıklıdır.

Jel

Yapısında bulunan termal jel, yüksek ısıya dayanıklı ve güvenilirdir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, tablet ve tasarımında LCD ekran olan cihazlarda kullanılmaktadır.

Ergonomik

Kullanımı son derece kolay, iş gücünden ve zamandan maksimum verim almanıza olanak sağlayan en büyük yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler