Jakemy JM-CT0-21-22 Dual Sim Kart Kesici

Ürün Açıklaması

H

em mikro sim kart hem de nano sim kart kesebileceğiniz Jakemy JM-CT0-21-22 Dual Sim Kart Kesici doğru ve temiz bir kesim sağlar.

Sim kart küçültme işlemlerinizi hızlıca yapabileceğiniz dual sim kart kesici oldukça kolay bir kullanıma sahiptir; SIM kartı kesiciye takarak aşağı doğru Kart Kesici Modeller: Standart SIM Karttan Mikro SIM Karta, Standart SIM Karttan Nano SIM Karta, Mikro SIM Karttan Nano SIM Karta işlem yapabilirsiniz.

Fonksiyonel

Bu kesici iki kafaya sahiptir, hem mikro sim hem de nano sim kartlar; bu kart kesici tarafından kesilebilir.

Uygulama Alanları

Tüm cep telefonları marka ve modellerinde kullanılabilmektedir.

Ergonomi

Kullanımı kolaydır ve doğru bir temiz kesim sağlar, mevcut sim kartınıza hiç zarar vermez.

Uyumlu Kart Modelleri

Standart sim karttan mikro sim karta, standart sim karttan nano sim karta, mikro sim karttan nano sim karta uyumludur.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler