Jakemy JM-Z17 Antistatik Yalıtımlı Çalışma Pedi

Ürün Açıklaması

A

merikan FDA standartlarına uygun olarak tasarlanmış Jakemy JM-Z17 Antistatik Yalıtımlı Çalışma Pedi, ısıya dayanıklı silikondan imal edilmiştir. Manyetik çalışma pedi üzerinde bulunan cepler, farklı bileşenleri düzenli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Esd mat olarak da geçen çalışma pedi, sizlere çok daha keyifli ve düzenli bir çalışma ortamı sağlar.

Isı Yalıtımı

Onarım ve yenilemeler esnasında maruz kalacağı 300 C°’ye kadar sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu özellik size mükemmel güvenlik sağlar.

ESD

Çalışmaların esnasında oluşabilecek olan statiği engelleyen anti-statik özelliği ile size güvenli ve konforlu bir çalışma ortamı sunar.

Fonksiyonel

Çalışma pedi üzerinde cepler, farklı bileşenleri düzenli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar.

Mıknatıslama

Söküm işlemi sürecinde ortaya çıkan vida ve tüm detay parçaları; mıknatıs özelliği sayesinde üzerinde tutarak dağınıklığı ve kayıpları engeller.

Su Geçirmez

Su ve neme karşı dayanıklı malzemelerle izole edilmiştir. Ped yıkanabilir, böylece yanlış bilgileri kolayca silebilirsiniz.

Yazılabilir /Silinebilir

Çalışmalarınızla ilgili tüm bilgileri yazarak not alabilir, dilediğiniz an paket içeriğinde bulunan silgi ile rahatlıkla silinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler