Jakemy JM-P04 Lehim Takımı 17 Parça Set

Ürün Açıklaması

P

rofesyonellerin Lehimleme ürünleri arasında en sık tercih ettiği Jakemy JM-P04 Lehim Takımı 17 Parça Set, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Portatif takım çantası sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabileceğiniz bu ürün, sizlere oldukça güzel bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Son derece fonksiyonel ve uzun ömürlü olan lehim seti, onarım işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacak.

Taşıma Çantası

Su geçirmez bir şekilde izole edilen ve aşınmaya dayanıklı 600D Oxford kumaş ile tasarlanarak çok şık bir görünüm ile üretilmiştir. Düşme,çizilme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Ergonomik

Boyutları itibariyle depolama sorunu olmayan çok yer kaplamayan bu onarım seti hafif, taşınabilir olmasıylada son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Alaşım

Set içerisindeki çeşitliliğe bağlı olarak Tpr, PP, Cr-v, D600 oxford gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünler için lehimleme veya lehim sökme gerekliliği olan tüm bakım ve onarım işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler