Jakemy JM-8150 52 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

H

assas işçilik gerektiren elektronik ürün tamiri başta olmak üzere pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz Jakemy JM-8150 52 Parça Bit Set oldukça fonksiyonel bir üründür. Model tasarım, el sanatları, oyuncak tamiri gibi alanlarda kullanabileceğiniz el aletleri de onarım seti içerisinde bulunmaktadır.

İmalat aşamasında kullanılan CR-V sayesinde deformasyonlara karşı direnç kazandırılan tornavida çeşitleri oldukça uzun kullanım ömrüne sahiptir. Tamir Seti içerisinde bulunan aletler; kaymayı engelleyen TPR kaplama ile kullanım ergonomisi maksimuma çıkartılarak rahat bir çalışma ortamı sunması sağlanmıştır.

Basmalı Takoz Sistemi

Basmalı açma kapama butonuna bağlı takoz sistemi sayesinde uçların bulunduğu raflar kapa kapatıldığında yatar hale gelir. Çalışma esnasında, kapak açıldığında ise raflar dik pozisyona gelerek size uçlara çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlar.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla saklama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli sağlam ve uzun ömürlüdür. Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 35 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlar ile birlikte 7 adet farklı anahtar set içeriğine dahil edildi. Küçük parçaların muhafazası için çanta tasarımına mini komponent kutusu ilave edilerek çok daha fonksiyonel hale getirildi.

Tasarım

Uzun ömürlü kullanım için paslanmaz krom çelik ile tasarlanmıştır. Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için tornavida plastik yüzeyi TPR ile kaplanmıştır. Diğer aksamlar ise deformasyon direnci arttırılmış set ABS ile tasarlanarak uzun ömürlü ve dayanıklı olması sağlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünler ile özel olarak tasarlanmış anahtarlar sayesinde UAV (model uçak oyuncak) modelleri, araba modelleri ve mobilya hobi ürünleri montajı gibi bir çok farklı ürünlerin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

Uzatma Çubukları

100 mm uzunluğundaki metal uzatma çubuğu, 130 mm esnek uzatma çubuğu etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler