Jakemy JM-8116 45 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

A

rızalanan cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi elektronik ürün onarım ve montaj işlemleri için kullanabileceğiniz Jakemy JM-8116 45 Parça Bit Set ürünlere herhangi bir zarar vermeden tamir yapmanıza olanak sağlar. Yüksek kaliteli çelikten üretilen çok işlevli JM-8116 profesyonel onarım seti, yüksek ısı ile işlenerek dayanıklılığı ve mukavemeti arttırılmıştır.
Özellikle IPhone, iPad ve MacBook için tasarlanan özel pentalobe (star-yıldız) uçları, inatçı vidalar için esnek uzatma çubuğu ve tornavida çeşitleri ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanabileceğiniz tornavida seti, son derece geniş uygulama alanına sahiptir.
Portatif ve hafif oluşu ile taşıması çok kolaydır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Tornavida sap kısımlarındaki konturlu yapı ile mükemmel bir kavrama ya sahiptir. Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için farklı boyutlarda 7 adet alyan soket 33 adet paslanmaz S-2 çelik’ten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlarına sahiptir.

121 mm Uzatma Çubuğu

Ayarlanabilir 121 mm uzunluğundaki metal uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır.

Bits

Deformasyonlara karşı dayanıklı uzun ömürlü kullanım için S-2 çelik ile üretilmiştir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, hobi ürünleri gibi hassasiyet gerektiren çok farklı ürünlerin onarım ve bakım işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Esnek Uzatma Çubuğu

Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır. 130 mm uzunluğundaki esnek uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler