Jakemy JM-8115 45 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

A

rızalanan, cep telefonu, bilgisayar, tablet ya da diğer elektronik ürünlerinizi güvenilir bir şekilde hasara yol açmayan, hassas ve güvenilir bir bit set kullanarak onarmak istiyorsanız Jakemy JM-8115 45 Parça Bit Set en ideal yardımcınız olacaktır. Yüksek kaliteli çelikten üretilmiş olan çok fonksiyonlu JM-8115 profesyonel tornavida seti, yüksek ısı ile işlenerek dayanıklılık ve mukavemeti arttırılmıştır.

Özellikle IPhone, iPad ve MacBook için tasarlanan tornavida çeşitleri, özel pentalobe (star-yıldız) uçları, küçük parçaları toplamak için esd cımbız ile pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz bitset, hayatınızı kolaylaştıracaktır.
Oldukça hafif yapıda tasarlanan onarım seti, taşınabilir özelliği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır

Ergonomik

Tornavida sap kısımlarındaki konturlu yapı ile mükemmel bir kavrama ya sahiptir. Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için HRC-40 sertlikte ve 50” ısıya dayanıklı 42 adet farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş uzun ömürlü bits uçlar ile son derece modüler hale getirilmiştir.

Anti Statik Cımbız

Onarımlarınızda dar ve ulaşılması zor bölgelerde bulunan küçük parçalara ulaşmak için ince ve eğri uç olarak tasarlandı. Ayrıca antistatik yapısı ile oluşabilecek statik elektrik hasarları minimize edilmiştir.

CR-V

Bits uçlar, deformasyonlara karşı dayanıklı uzun ömürlü kullanım için CR-V ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, hobi ürünleri gibi hassasiyet gerektiren çok farklı ürünlerin onarım ve bakım işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli, sağlam ve uzun ömürlüdür.

121 mm Metal Uzatma Çubuğu

121 mm uzunluğundaki ayarlanabilir metal uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler