Jakemy JM-8111 33 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

K

ompakt bir tasarımla üretilen Jakemy JM-8111 33 Parça Bit Set, birbirinden farklı ürün ve farklı uygulamalar için ideal bir yardımcıdır. Set içinde bulunan tornavida çeşitleri ve 30 farklı tornavida ucu ile pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Mücevherat ürünlerinde, optik sektöründe gözlüklerde , ev ve ofislerde kullanılan elektronik ve mekanik ürünlerin tamir ve bakımlarında kullanılan tornavida seti, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kaymayı Önleyen TPR kaplama ile işlenen tornavida sapı son derece ergonomiktir ve size güvenli bir çalışma ortamı sunar.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için HRC-40 sertlikte ve 50° ısıya dayanıklı 30 adet farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş uzun ömürlü bits uçlar ile son derece modüler hale getirilmiştir.

Cımbız

Onarımlarda; dar ve ulaşılması zor bölgelerde bulunan küçük parçalara ulaşmak için ince ve eğri uç olarak tasarlandı. Ayrıca antistatik yapısı ile oluşabilecek statik elektrik hasarları minimize edilmiştir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ve optik ürünlerin tamirinde kullanılmaktadır.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli sağlam ve uzun ömürlüdür.

Güçlü Manyetik

100 mm uzunluğundaki metal uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler